Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Tolkina i Leni fon Rifenštal, pretpostavljam?

ne. mislio sam čak na niži stepen originalonsti, onaj unutar star wars sveta, ne izvan njih.

novi filmovi besomučno cede svaki detalj iz originalne triologije i pretrpani su referencama na njih.

dakle teško je očekivati "novo", jer muža koncepta do u besvesti je ono na čega su sada orijentisani.

 

čak vole i namerno da ponavljaju greške iz originala. npr. harison ford i force awakens opet pominje parseke, momci koji rade pored zraka na zvezdi smrti nemaju sigurnosnu ogradu...

ali hej, i dalje gledamo, plaćamo karte, komentarišemo...

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 4 weeks later...

U promotivnom materijalu za španske i nemačke bioskope  se vidi da je u ovom slućaju "Jedi" plural, ima već jedno nedelju dana kako je vest izašla, ali me je mrzelo da kačim.

 

 

 

 

pic-32741.jpg

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 4 weeks later...

Uh, ovaj rogue one dosta slabiji nego što sam očekivao.

 

Ali sad makar mogu najzad da overim šta ona dženi vinica veli, nadam se da je vredelo  <_<

Link to comment

Odgledao u bioskopu, jednostavno nije bio vredan pomena. A i ruku na srce, šta očekivati od Garetha Edwardsa, Godzilla je bila dno dna, pogotovo death scene sa Juliette Binoche i Bryanom Cranstonom.

 

 

Pretpostavljam da će za koji mesec da dodje i na HBO kanale, nema šanse da ponovo gledam, DOSADNO.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ali sad makar mogu najzad da overim šta ona dženi vinica veli, nadam se da je vredelo  <_<

 

Nije sigurno. Ali evo s tim u vezi, Jenny izbacuje svoj ideju za novu EU knjigu/film/cartoon series/toy line

 

Link to comment

Kako mozete da je slusate i gledate duze od minut? Najiritantnija pojava na yt.

+1

 

Da objašnjava smisao života, ne znam da li bih imao živaca da odgledam do kraja, izaziva mi anksioznost. Bolje rečeno prenosi. Kao što mi AV izaziva bijes, ova me unervozi kad je gledam. 

Link to comment

+1

 

Da objašnjava smisao života, ne znam da li bih imao živaca da odgledam do kraja, izaziva mi anksioznost. Bolje rečeno prenosi. Kao što mi AV izaziva bijes, ova me unervozi kad je gledam. 

 

Siguran sam da sve zna kako treba ali ne mogu da je slusam bas nikako. Kontam da bi nekao mogao da je dubuje i da se ubije od viewova na YT.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...