Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

Ovu Alfu bi i moj muz (Shvabooo) pazario,da kod nas nije slucaj da ja odlucujem koji ce (on) auto da vozi.Ranije (jedno desetak godina) nije umeo bez Alfe. Uvek bi govorio da se pravom "majstoru" srce smeje od srecekada vidi Alfin motor cool.gif Da li je i danas tako, ja ne znam.Medjutim ,Otelo i ja preferiramo,zbog udobnosti, Audi6. Konzervativni smo, a i matori, a i archimonemacke produkte.
naivna si tejo, prosto mi te zao ;)
Link to comment
sta mu dodje ta zabava, svako provoza svog ljubimca po stazi, ili??
vishe je kao shkola - teorija ujutru, instruktor koji obidje par krugova u kolima sa svakim pa onda trka. Bilo ih je tog dana 80-ak, gusto, bash gusto na stazi ali kako rekoshe - raj za svaki petrolhead!jedan od najuspelijih poklona
Link to comment
Medjutim ,Otelo i ja preferiramo,zbog udobnosti, Audi6. Konzervativni smo, a i matori, a i archimonemacke produkte.
e gde ce ti dusa, kad ti i kuce imate bolji ukus za kola od tvog covekakad bi gazzin A6 preziveo bar 1 noc na vracarskim ulicama, drugacije bi pricali cool.gif (za totalni multimedijalni uzitak, uz gledanje fotke pustiti 'liebestod' iz "tristana i izolde")post-143-1233612307.jpgvorsprung durch technik!
Link to comment

...boze, kupi mi...mb_08cl65amg.jpgCL_65_AMG_22295_20080202..jpgcl65amg08_011600.jpgMercedes ? Benz CL 65 AMGMotor V12; dva turbopunjača Zapremina 5.980 o/min Snaga 450 kW (612 KS) od 4.800 do 5.100 o/min Obrtni moment 1.000 Nm od 2.000 do 4.000 o/min Prenos snage petostepeni automatski menjač; pogon na zadnjim točkovima Ogibljenje Mercedes ? Benz Activ Body Control Kočnice od kompozitnih materijala; napred promera 390 mm, nazad 365 mm Pneumatici 255/35 ZR 20 napred, 275/35 ZR 20 nazad Ubrzanje od o do 100 km/h za 4,4 sekunde Top Speed 250 km/h (el.ogr.)

Link to comment

Uh, kad smo već kod AMG-a:2008_Mercedes_G55_AMG.jpgG55 AMGThe 2009 Mercedes G55 AMG is powered by an engine Supercharged 5.5 liter AMG V8 that generates an output of 507 hp, with a maximum torque of 700 Nm. What remains unchanged is the performance of the vehicle, the 2009 Mercedes G55 AMG accelerates from 0 to 60 mph in 5.5 seconds, with a peak speed electronically limited to 130 mph.The vehicle will be available from September 2008 at a price of 121,618 euros.

Link to comment

iako mi upada u kategoriju shvapskih-rabadzijskih, moram da priznam da je solidna masina. imali smo ih vojsci na terenu...i na Kopu sa 3m snega, i na Fruskoj gori po zescem blatu i sumi, a vozili smo ih i u Deliblatsku pescaru i na Vracev gaj (Bela Crkva, "Ko to tamo peva" teren)...i nigde nije izdao. izdrzljiva raga, nema staipak, moja prva ljubav je:1110200078landroverdefeoa4.jpga ono kao totalni posh:rangerk6.jpg

Link to comment

Ih, Defender. Balim na to od kad znam za sebe. Kockasto, ružno, neudobno, enterijer kao u FAP-u. I kako bre da ga ne voli čovek... NA prošlom sajmu automobila me drugar motkom terao od istog 'vakog:slika (moram ovako, nešto neće da je kači kao img)39999e je bio. Ima sve od "bogate" dodatne opreme (klima, alu felne, radio :lol: ). Samo još metnem bull bar napred i imam sve što mi je potrebno za uživanje u BG vožnji.

Edited by dig_chohano
Link to comment

cuti, ti si djeva mara prema mojoj ideji dorade - bull bar sa kukom i koturom za prednje izvlacenje, korpa preko cele povrsine krova, nosac sa krovnim reflektorima, rez. tocak na haubi, rez tocak na zadnjim vratima, zadnji nosac dva kanistera, merdevine za krovnu korpu, ovaj dimnjak-auspuh...cirka pola tone gvozdja :s_w: unutra bih izbacio bocna sedista zarad malo kompezacije u tezini...ma imam ceo projekat, bre. otvoren sam za joint venture...mogu se nadju za po 10somica po svabiji ;) ...za svaki dan po Bg su skupi za natociti, a za dva klipana u hobistickoj krizi srednjeg doba sasvim dovoljan... mi u familiji ionako poboljevamo od bubrega posle pedesete, pa ti ga eto posle, free of charge...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...