Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Oно што је мени интересантно у целој причи је да ЕУ по свему судећи нема неки заједнички став по овом питању. Неке скупове и посете не дозвољавају, неке дозвољавају. Неке министре пусте, на неке друге јуначки исукају патке. Ево га министар вањски данас у Француској (Мец), уредно држи митинг који су локалне власти дозволиле и са говорнице назива Холандију бастионом фашизма. Тамо изгледа не постоји бојазан да су скупови Братства оно што ће довести Марин Ле Пен на власт.

 

mnogo je situacija naelektrisanija u Holandiji. Odnosno, tamošnje vlasti imaju mnogo veću kurcobolju za tanane osećaje manjina™, plus im se jednostavno - može.

Link to comment

Само да напоменем да су све политичке партије у Турској сагласне да Оландези ово морају скупо да плате. Било је питање тренутка ко ће први да се досети да су "Холанђани још у Сребреници показали своје право лице" - и први се досетио министар без портфеља у влади Македоније (и председник тамошње турске партије).

Link to comment

mnogo je situacija naelektrisanija u Holandiji. Odnosno, tamošnje vlasti imaju mnogo veću kurcobolju za tanane osećaje manjina™, plus im se jednostavno - može.

 

Ili su malo zaboravili šta bi trebalo da bude diplomatija.

Link to comment

A, da, zaboravih, izvini: moral je za u crkvu.

Samo, ti mi ipak nisi odgovorio na pitanje, dakle kako izlazis na kraj sa sopstvenim nadmocnim znanjem, ubedjenoscu da si bez obzira na sve uvek na pravojtm strani, taj rad...

Ja bih zazirao da sam na tvom mestu, ziv nisam kako bih se jutrom brijao, morao bih da se prikradam ogledalu da me sopstvena velicina ne bi zasenila, zabljesnula, ili da dok se brijam nosim tamne cvikere... :fantom:

 

Nesto si mnogo opsednut posto je relativno irelevantno sta ja mislim. To je samo misljenje kao i svako drugo. Igraj se sa nekom drugom decom - nemam vremena za smaranje tobom...

Link to comment

Немогуће је набројати шта се све издешавало у последњих 48 сати, које је то будалисање на свим нивоима. Можда стигнем за викенд да направим неки дајџест, за сада само један детаљ - али какав: Срби су јуче аболирани за Сребреницу. Лагано и без проблема, у једној реченици. Изашао РТЕ за говорницу, отпочео паљбу по Оландезима као нацији и најопуштеније рекао да су убили осам хиљада људи у Сребреници. Не да су тамо показали право лице, не да су омогућили да се то деси, не да су им руке крваве или нешто слично индиректно - рекао је да су они извршитељи и никог другог и ништа друго није поменуо. Тако да, млађи нараштаји који у то време нису пратили дешавања сад знају шта се десило. Дошли Холанђани и поубијали муслимане.

 

Ово је само један детаљ који би могао да буде занимљив српској публици. Подједнако сумануте ствари дешавају се дословце на сат времена и не показују тенденцију било каквог скорог престајања.

Edited by Redoran
Link to comment

To kao u Srbiji, držanje podanika u stanju permanentnog sluđenja.

Neka je Bog u pomoći Turcima sa Erdoganom, a nama sa Turskom, šta drugo reći.

Link to comment

Хајде @Редоран, сачекаћу да видим шта ти имаш да кажеш поводом ових болесних препуцавања Турске са Холандијом око Сребренице, па ћу ја написати шта је тај исти турски контигент УНПРОФОР-а радио у доба рата док је био стациониран у Босни. Гаде ми се скупа са вечином која је тада била стационирана у Босни.

Link to comment

proterane krave su mi za sada broj 2, na broju 1 je suvereno ova slika. na toliko nivoa genijalna tj. glupa.

Pa ti sad smisli parodiju na to.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...