Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Uglavnom su svi dobri na areni, neko možda ima iritantan glas, ali znaju o čemu pričaju. Recimo malo nervira onaj što prenosi glavne utakmice lige šampiona, što umesto I govori E, ali to je zanemarljivo u odnosu na menažeriju sa sk i rts-a

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment

Jeste taj baš štrči u odnosu na ostatak arene. Odvratna njuška, zadrigla krezuba pijandura

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Ko vam je bre taj? Radulovic?

Link to comment

Taj. S tim sto ga mi volimo posto prilicno otvoreno navija za Partizan, pa mu se oprasta :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Joj to onaj kladioničar sa ES Srbija? Čak sam ga i upoznao na nekom letu, baš ima džiberske manire.

Edited by James Marshall
Link to comment

Ranije je video neki kladionicarski kviz, ne secam se koji kanal bese. Ali verovatno taj. Bas odudara od ostalih u svakom smislu i bas mu prilici da vodi JSL pregled kola.

Link to comment

Gledam SK vesti na N1, ovaj Stolica kao naduvan, insert utakmice, fudbaleri mu postižu poene, idu mu ovi sažetci plejof utakmica lige 2,

on sve izmešao, igrače, ko je dao golove. Sad proverio na rezultate kom, čovek ne zna gde bije. Dal se pripreme oni malo za vesti il šta?

Link to comment

Gledam SK vesti na N1, ovaj Stolica kao naduvan, insert utakmice, fudbaleri mu postižu poene, idu mu ovi sažetci plejof utakmica lige 2,

on sve izmešao, igrače, ko je dao golove. Sad proverio na rezultate kom, čovek ne zna gde bije. Dal se pripreme oni malo za vesti il šta?

Ma gde bre njima je to da sastavljaju te "vesti" neviđen čir na dupetu, tačno se vidi.

Možda one snajke koje se namunje za slikanje i to je to...

Link to comment

Ma gde bre njima je to da sastavljaju te "vesti" neviđen čir na dupetu, tačno se vidi.

Možda one snajke koje se namunje za slikanje i to je to...

Ne znam, ne gledam često, ali ono je izgledalo kao da i on gleda prvi put hajlajtse sa meča, non-stop se gubio nešto.

Sve mislim valjda se bar pogleda nešto pre nego što to isto treba da prezentuješ u vestima.

Link to comment

Ne znam kako su organizovani na sk, na areni se npr dešava da vesti u 23 čita lik koji je poslepodne uzimao izjave na terenu na utakmici u Lučanima, tako da mogu da razumem ako im nije ni do čega..

Edited by levi
Link to comment

Inače kad ste kod Stolice(sic), Ikom je ukinuo domaće komentatore na Golf klubu, nego puštaju ton sa nbc-a ili ko već radi prenos, pa sam pomislio da je možda SK raspustio tu ekipu sa golfa,  a onda na snimcima i u pregledima čujem da ipak rade, samo kad su direktni prenosi ide sa stranim komentatorima. Što nije loše, samo mi nije jasno šta se tu dešava

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...