Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Objavljen spisak, standardno i očekivano, Štime i Birča su tu, od zalutalih uvek neugodni Jaramaz. Nema onog Zagorca, mada ne znam ni šta bi s njim ove sezone.

 

Mislim da je suštinsko pitanje Jokić, s obzirom da Bjelica nema šanse da se pojavi. Ako on dodje mnogo smo opasni, ako ne opet ćemo gledati Birčevića u dresu reprezentacije, a meni se to ne da.

Link to comment

Ne mogu da kazem da mi nece biti mrsko da gledam potpisnika spiska 650 u reprezentaciji.

 

Calaverin spisak, samo Lazic umesto Gudurica. I ako Milutinov ispali, Kuz. 

Link to comment

ocekivano, svi su tu

 

tesko ce lucic u 12

 

potencijalno najveci problem na 1 i 4, aki bude otkaza/povreda tu imamo najmanju dubinu, a tu su nam 3od4 najvaznija igraca, plus oba sekundarna pleja na4

 

*pretpostavljam da ce jokic ako bude igrao, bar deo vremena provoditi sa jos jednim visokim na terenu

Link to comment

mogu da kažem da se nadam da će ga đorđević elegantno ispaliti. ko mu jebe mater kad potpisuje.

 

što se ostatka spiska tiče, verujem da je birčevića pozvao zato što se ovaj odazivao uvek i krpio (koliko može, a to nije puno) raznorazne rupe. i to mi je skroz ok. mislim i da je pozivanje davidovca besmisleno. on nikad neće biti dovoljno dobar za reprezentaciju.

Link to comment

Nedović je pre dve nedelje rekao da razmišlja o tome da propusti EP. Jović je očigledno u problemu. 

 

Sa povlačenjem Markovića ne bi bilo čudno da Micić ode na prvenstvo. 

 

Voleo bih da Lazić bude u 12. 

Link to comment

pa i birca i davidovac su tu zbog pozicije

svako na svom nivou. birca za hlavni spisak ako bas krene po zlu, davidovac za ovaj prosireni

 

 

dakle nema markovica koji se oprostio, zagorca koji je stagnirao plus se vrvtno ne bi ni odazvao zbog priprema za nba i mitrovica(ovo ce ikar najteze podneti :))

to je to od igraca koki su igrali ili bili u uzem krugu proteklih godina, ako nisam koga zaboravio

 

 

a boban kapiram da nece ici ako bar jedan iz dvpjca bjelica jokic bude igrao u suprotnom moramo menjati ceo koncept igre i kapiram da bi on tu bio jedan od najbitnijih

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...