Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

 

//U Nemackoj moze da bude nevreme kakvo hoces, bazen radi i dalje, eventualno ce istaknuti negde da ne odgovaraju ako se temperatura vode rashladila za dva stepena ;D

E baš. U toj Nemačkoj živalj ne strepi od promaje i duplog kupanja. Zamislite da se pokvase dva puta i od vode u bazenu i od kiše. Ne može to tako.

Link to comment

Nije do zivlja, nego do hvatanja krivina. Pored mene je juce bilo jos ljudi koji su poljubili vrata (rampu) bazena i vratili se. Ovde su zaposleni isli logikom "juce ja padala kisa, ujutru je sada oblacno, nije mnogo vrucina, sreda, i onako nece doci mnogo ljudi, super mozemo da ne otvaramo, ajmo na kafu". Ili su jos mozda u utorak zakljucili da posto danas pada kisa, i sutra ce, pa bolje i ne dolaziti na posao.

 

Mislim, bazen ima da radi svoje radno vreme pa taman da se ne pojavi niko, nisam cuo da zatvaraju Maxi ili bankarsku filijalu ako niko ne udje do 14h ili tako nesto.

Link to comment

Nije do zivlja, nego do hvatanja krivina. Pored mene je juce bilo jos ljudi koji su poljubili vrata (rampu) bazena i vratili se. Ovde su zaposleni isli logikom "juce ja padala kisa, ujutru je sada oblacno, nije mnogo vrucina, sreda, i onako nece doci mnogo ljudi, super mozemo da ne otvaramo, ajmo na kafu". Ili su jos mozda u utorak zakljucili da posto danas pada kisa, i sutra ce, pa bolje i ne dolaziti na posao.

 

Mislim, bazen ima da radi svoje radno vreme pa taman da se ne pojavi niko, nisam cuo da zatvaraju Maxi ili bankarsku filijalu ako niko ne udje do 14h ili tako nesto.

 

Ne bi bilo lose prijaviti ih.Naravno ne znam kome. Mozda @prijavi_problem

Link to comment

E baš. U toj Nemačkoj živalj ne strepi od promaje i duplog kupanja. Zamislite da se pokvase dva puta i od vode u bazenu i od kiše. Ne može to tako.

 

Promaja izgleda hvata po mestu porekla, dakle nas Srbe - ja je se promenom sredine nisam spasla ;D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Sto rece neko mozda je zbog ovoga korigovan nacrt metroa....

 

 

Bogoljub Karić

Свиђа ми се страница

Dragi moji, gradonačelnik je dao odobrenje da se izgradi 800.000 metara kvadratnih, dok je BK Grupa predožila da se u svim opštinama u Srbiji gradi na lokacijama koje rukovodstvo opština odredi. 100.000 mladih u Srbiji ima priliku da radi, a građevinska industrija da se razvije od sijalice do cigle. Da Srbija konačno krene da radi i gradi. Tesla city će biti novi Singapur, a lokacija za gradnju će biti Makiš! Na taj način ćemo pomoći razvoju naše zemlje i mladima jer ta mladost treba da stvara, gradi i rađa! Grad Beograd je dao zeleno svetlo, a na Makišu ćemo pored poslovno-stambenog prostora graditi i nacionalni stadion, škole, vrtiće, medicinske ustanove i sve ono što je neophodno jednom modernom naselju nalik na one u Parizu, Njujorku, Moskvi ili Londonu.

Vaš Bogoljub 1f64f_1f3fd.png2665.png1f607.png1f1f7_1f1f8.png1f3e2.png

 
 
 
 
 
Link to comment

gospode bože kako su te saksije jadne. stvarno, kako se to zaliva?

Upravo prisustvujem zalivanju u kneza Milosa. Kamion gradskog zelenila i na njemu neki lik sa plasticnin crevom koje se ne savija. Mozda jedna desetine vode udje u saksiju, ostalo zavrsi oko bandere. Zabavno je i imam limenku niksickog u ruci

Link to comment

Upravo prisustvujem zalivanju u kneza Milosa. Kamion gradskog zelenila i na njemu neki lik sa plasticnin crevom koje se ne savija. Mozda jedna desetine vode udje u saksiju, ostalo zavrsi oko bandere. Zabavno je i imam limenku niksickog u ruci

ако има солидне лојтре, мого би и до нас да сврати, нас мрзи да заљевамо данас :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...