Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Dobro, neće Pero da unapredi napad bog zna kako. Mislim da Ročesti može mnogo bolje, malo mu treba da se prilagodi.

 

Pero će više da doprinese u odbrani, da bude manje Milija, kao i da svaki minut bez Lesorta izgleda kao tri (što je realna opasnot. Lesort svaki put ide na rampu, a nadrkane EL sudije će ga vrlo često častiti faulovima u takvim situacijama, što preti da bude ozbiljan problem.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

mogu i rocesti i feldin bolje sigurno, juce su ispucali kombinovano iz igre 4/22 otprilike, a dobri su to suteri, njih dvojica bi trebalo da nam budu glavni poenteri uz lessorta, a juce nisu mogli bazen da pogode.

Link to comment

Dobro, neće Pero da unapredi napad bog zna kako. Mislim da Ročesti može mnogo bolje, malo mu treba da se prilagodi.

 

Pero će više da doprinese u odbrani, da bude manje Milija, kao i da svaki minut bez Lesorta izgleda kao tri (što je realna opasnot. Lesort svaki put ide na rampu, a nadrkane EL sudije će ga vrlo često častiti faulovima u takvim situacijama, što preti da bude ozbiljan problem.

 

Pomoci ce Pero dosta u napadu, ako nista drugo bar zna da postavi krsteni blok na perimetru, a iz tog bloka ako primi loptu moze na vise nacina da ugrozi kos. Grcki bekovi su prolazili pored Lesora, Bjelice i ovih nasih Amerikanaca kao pored turskog groblja.

 

I ja se nadam da ce Rocesti da pokaze mnogo, mnogo vise od ovoga sto je pokazao sinoc, izgledao je kao junior.

Link to comment

mogu i rocesti i feldin bolje sigurno, juce su ispucali kombinovano iz igre 4/22 otprilike, a dobri su to suteri, njih dvojica bi trebalo da nam budu glavni poenteri uz lessorta, a juce nisu mogli bazen da pogode.

Šutirali su 3/20 iz igre. Oni svakako mogu bolje a i lakše će im biti kad Lazić i Dobrić budu u rotaciji.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...