Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

cestitke drugu gulfiju

 

evo donosim prelazni pehar 026.jpg

 

 

za mene losa sezona, sto zbog manjka zainteresovanosti i paznje, sto zbog niza nesrecnih okolnosti. vidimo se sledece sezone, valjda.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Cestitke Sokolovicima i Gylfiju na zasluzenim titulama  :) Sto se mene tice,bila je ovo ok.sezona,zadovoljan sam osvojenim 3.mestom i plasmanom u LS

Link to comment

Hvala. Moram da kažem da sam zavirivao u mrtvi Segundos non-stop, za malo da te iznenadi.

Mada realno bila bi nepravda.

 

Vidis koliko sam ja dekoncentrisan... dva kola pre kraja, kad je stanje na tabeli bilo 66-65-63, ja sam kapirao da mi je dosta jos jedna pobeda za Top 2 i promociju. Kao da je pobeda 2 boda...

Link to comment

Nakon 48 sati borbe sa samim sobom izlazim kao pobednik i manirom vrhunskog zen šamana prihvatam finiš sezone onako kako ga je Allah dž.š. izrežirao.

 

Imao sam svoju sudbinu u svojim rukama jer mi je pobeda garantovala četvrto mesto (i pobedu u baražu za Brod). Tog kapitala sam se dobrovoljno odrekao retardiranim oslanjanjem na vedete Liverpula i Sotona. Ali čak i taj amaterizam je mogao da prođe bez posledica pod uslovom da Poručnik pobedi mog petoplasiranog pratioca (Đubretara) i tako ga spreči ga da od mene preuzme 4. mesto.

 

Poručnik je to i učinio, odigrao je muški za mene i tesno pobedio. To jest, do trenutka konačne korekcije bonusa koja ga je sa +2p spustila na -1p, Đubretarima donela četvrto mesto i ulazak u Brod a mene ostavila u Betonu za narednu sezonu. Poručnik je ujedno ostavio 5p na klupi i to na prvoj izmeni koja, avaj, nije mogla da uđe.

 

Realno samo zbog izbora tima u poslednjem kolu ne zaslužujem ništa bolje od Betona i upućujem iskrene čestitke Remiju i Đubretarima (i naravno 25. maju i Mancu). Daću sve od sebe da u novu sezonu uđem još gluplji i netalentovaniji.

Edited by Redoran
Link to comment

I pored svega iznetog,smatram da je od neprocenjivog znacaja za Beton ligu,cinjenica da ce nas i sledece sezone uveseljavati mecevi Redoran vs Svarog  :)

Link to comment
  • 1 month later...

Da da, konacno nece biti vise potrebe određivati redosled biranja. Ili se bar nadam.

 

Nemam pojma kako će draft da izgleda, ali možda bih probao ponovo da ga igram.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...