Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

@ miljenko

 

samo da ti kažem da kolorado kurac nalazi formu, raspadaju se bukvalno, juče im je pitcher udario 2r HR, vodili su 4:1 bila su bar 4 ininga kad sinsinati neobjašnjivo nije uspevao da dođe do bar jednog runa. po svim parametrima su trebali da izgube taj meč, na kraju su se nekako provukli. lično mi je posle ove serije večeras par za izbegavati. ali nadam se da će ti doći.

Link to comment

Odigrah da ga prima Vosa po 2.35. edit. i evo ga odmah :D

 

Jesi ulovio ovaj ili si igrao da prima drugi?

 

EDIT: Aha sad vidim edit. Bravo!  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2\2, MLB 1\4, tenis 1\1, AIK je došao 5+. Fudbal i tenis prodjoše bez većih problema. MLB je doneo loše veče. Cardinalsi dobiše, dok su napadi Red Soxa, Colorada i Washingtona zakazali. Sale je imao solidan start, ali uz samo poen podrške, tu je pao i kombo tiket. Manji minus na kraju.

 

MLB

 

Washington-Atlanta 1

 

Arizona-Cincinnati 1

 

Kvote, 1.35, 1.50.

Scherzer nastupa za Nationalse, Greinke za Diamondbackse.

 

Prateći tiket, Houston >9.5, NY Yankees >10.5, Cleveland >9.5, Boston 2, Texas 1, Seattle 1. Kvota 24.64.

 

Tenis

 

Konta fix

Murray fix

Čilić fix

 

Azarenka fix

Halep fix

 

Kvote, 1.35, 1.86.

Sada je već malo teže odabrati odgovarajuće mečeve, a i Wimbledon je obično najteži GS za igru.

 

Propratni tiket, Muller fix, Nishikori >38.5, Cibulkova >20.5, Svitolina fix, Ostapenko >20.5, Anderson fix, Tsonga fix. Kvota 11.55.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja odigrao da ce "britanac" Bedenara pruziti dostojan otpor Mileru te da ce osvojiti 2 seta kv.2.06,onda hen.gem. na 4,5 kv.1.80 i nesto sitno na pobedu kv.2.90. Idemo naturalizovani bivsi Cash-ov zemljaku!!!

Edited by ubibobi
Link to comment

Ja odigrao da ce "britanac" Bedenara pruziti dostojan otpor Mileru te da ce osvojiti 2 seta kv.2.06,onda hen.gem. na 4,5 kv.1.80 i nesto sitno na pobedu kv.2.90. Idemo naturalizovani bivsi Cash-ov zemljaku!!!

I dalje je on moj zemljak lik zivi u Ljubljani ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...