Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Tpojka
Message added by Tpojka,

Ukoliko je potrebno pravila se mogu naći u otvarajućem postu teme. Dobru igru!

 

PPP,

Recommended Posts

Pravila:Pojmovi koji se crtaju su isključivo iz kategorija osoba, radnja, forumaš, mesto ili životinja.Anex pravila u skladu sa Protokolom o pravima i slobodama čoveka (by Suzana):Kategorije mogu biti i pesme, izreka, poslovica, pojava... dakle, sve! Ne želimo da ograničavamo kreativnost, važno je samo naglastiti kategoriju. Osoba koja pogodi sledeća crta. Pojam dobija od osobe koja je postavila prethodni zadatak (ta osoba naravno nema pravo da pogađa u tom turnu). Dopušteno crtanje u Paintu (miš, olovčica, svejedno) ili na papiru pa potom skenirano ili fotografisano. Zabranjena je upotreba alfanumeričkih znakova, kao i crtanje avatara u kategoriji forumaš.Aj sad, rezač u ruke pa čilo!NAGRADE:Nagrada na kraju svakog tromesečja je zlatni host, a za godišnjeg pobednika bghostov uramljen crtež i majica ppp, na poleđini napisano 'flegma was here'. - Zlatni sponzor nagrade - Kingmaker Nagrada za svako kršenje pravila i PM šaputanje je dvadesetčetvoročasovno ograničenje postovanja na pdf Fitness. - sponzor nagrade dig chohano

@ host: ovo je zbilja tvoj pictionary score?
imamo toga jos, ali evo ovog... zatvorenih ociju.scan0006ps3.jpg+drugi autori:scan0008se7.jpgscan0011yj4.jpg Edited by kingmaker
Link to comment
oho, ovo su malo složeniji pojmovi. šta je ono, čelistica? crtež sa egzekutorom i žrtvom je :Hail:
ne; a egzekutora i zrtvu... pa bravo za tebe, mi smo mislili da je nesto drugacija radnja u pitanju...
Paket aranžman - priča sa Rastkom Lupulovićem?
ne, dalje
Link to comment

nije. moram da kazem da su pisica i sisice dodati naknadno, ali je asocijacija i bez toga super. a pretpostavljam da ste provalili čekić na onom crtezu?

Link to comment
nije. moram da kazem da su pisica i sisice dodati naknadno, ali je asocijacija i bez toga super. a pretpostavljam da ste provalili čekić na onom crtezu?
ja ne. mislio sam da je vrlo jednostavan lavirint.
Link to comment
nije. moram da kazem da su pisica i sisice dodati naknadno, ali je asocijacija i bez toga super. a pretpostavljam da ste provalili čekić na onom crtezu?
ja mislila da je sikirče :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...