Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Pre 7 godina smo imali ovo (vrhunac):

 

 

Pre 3 ovo (pocetak propasti):

 

 

A sada ovo (propast):

 

https://www.youtube.com/watch?v=KDV6M8tVfjw

 

 

Zbog toga mislim da je ovaj topik suvisan, ali ajd, zabavljajmo se jos malo dok nas i zvanicno ne obaveste da smo se ugasili.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pokidacemo u Evropi, zrtvujemo ABA i domacicu...u kupu ambiciozno napadamo trofej

 

i ako ga osvojimo, izdaćemo .mp4 fajl o putu do istog

Link to comment

Ja sem direktnog prenosa tekme sa F4, nikada nisam pogledao kraj sa Gavrimunjakosom. I ne zelim, ni dan danas. 

 

Bice lose i ove sezone, ne znam koja vec zaredom bez mene, sve dok se naprednjacka zgadija i fikusi ne oteraju iz kluba. 

Link to comment

.Ako  promovisemo par talentovanih klinaca za neka bolja vremena, bice puna kapa ! Jos ako mutavi ubode par user™ stranaca(ume on to), moze da bude i interesanstna sezona i sa nekog takmicarskog aspekta u pojedinim utakmaicama protiv jacih timova (to su svi u uleb kupu)

 

p.s. Jel Nikodije zvanicno nas sada ili barem dok se Harper ne vrati ?

Edited by Geo
Link to comment

p.s. Jel Nikodije zvanicno nas sada ili barem dok se Harper ne vrati ?

Uvek na strani potlacenih, skrajnutih i autsajdera, tako da imam razumevanja i simpatija za ovakav™ kkp. Da se pitam, uzeo bih od terze milione koje on baca u fkcz i rado to podelio na kkcz i kkp pri cemu kkp ne bi bio zakinut,vec bi bilo na ravne casti.

Link to comment

Ne znam sta bih rekla. Hvala Milogledu na otvaranju topika. :)

 

Ja sam iz sprdnje ovog proleca pricala kako bih volela da nam trener bude Muta, a Vlada Jovanovic pomocni. Prvi da nam bude zabavno, a drugi da zapravo spremi utakmicu. Pola zelje mi se ispunilo.

Samo jos da vidimo koja je prica.

Link to comment

nadam se da ce milogledovo ustajanje iz groba simbolizovati izdizanje kkp iz pepela poput 1 feniksa, i da ce karpos sokoli, siroki brijegovi, krke i solnoci opet strepeti od uzavrelog pionira.

Link to comment

nadam se da ce milogledovo ustajanje iz groba simbolizovati izdizanje kkp iz pepela poput 1 feniksa, i da ce kao sto se ciganlija plasi ostre i britke reci miloguzove, isto tako i 1 karpos sokoli, 1 1 siroki brijegovi,1 krke i 1solnoci opet strepeti od uzavrelog pionira.

+1

neka gori pionir, neka gori hala sportova, neka gori beograd i cela srbija

 

do poslednje kapi krvi junacke, na celu sa mutom i 1 bankarom!!!

Link to comment

vidim da najavljuju bolji koncept u odnosu na ranije - mladi domaci igraci, mladi ameri, tako da ne sumnjam da ce partizan izgledati bolje i kosarkaskije™ nego pod dzikicem koji je napravio bas uzasnu ekipu bez mozga, talenta i perspektive. pa ako vec nisu rezultatski konkurentni, logicno je da se opredele za ovakav koncept.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...