Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Koji tenkre... 

Bash juce cujem da je neki NBA baja - dok je sedeo na klupi - "udarao rukom po stolici" tako jako & intenzivno da je slomio ruku... 

Da ne spominjem mucenog rahmetli Jankovica - on je tek poseban prica...

Link to comment

Kakav je bolid Petkovicka, kako se raspala sinoc svetski :Hail: Cela njena karijera u jednom mecu, od sjaja do ocaja. A ova americka krava Vandevege, na sredini drugog seta pocela posle svakog gema nesto da se isteze, masirali je, kao nesto sepala posle svakog poena a zapravo joj nije bilo nista, klasican folirant  :puke:

Link to comment

Jel neko spomenuo ovde da su Amerikanci na početku tog susreta, prilikom sviranja himni pustili himnu nacističke Nemačke.

nisu oni ''pustili'' himnu, nego je neki lik (cca 50 god) pevao tu himnu uživo

nemačke reprezentativke su pevale tekst savremene himne (muzika je ista), kao i neki likovi iz gledlišta, tj. trudili su se da nadjačaju tog lika

 

posle su rekli da je do toga došlo iz neznanja, a i meni je tako nekako izgledalo

 

ja isto uvek mislim da je nemačka himna baš ta, dojčland, dojčland iber ales, iber ales in der velt

 

ali kvaka je u tome da je nemačka savremena himna samo treća strofa te pesme ali cela pesma nikada nije bila zabranjena, tako da je zbilja moglo da bude i neznanje

Edited by dùda
Link to comment

Jesi li naplatio taj raspad sistema?

 

Jok, igrao i prvi set i mec na Petkovicku, bio nesto sitno u plusu ali me posle sjebala pa zato i kukam :D Ali nevezano za moje kladjenje, devojka nije normalna a Vandevege je rano pocela sa foliranjem, mogu misliti kakva ce biti u nastavku karijere tek.

Link to comment
  • 4 weeks later...

"Na sastanku u Indijan Velsu Upravni odbor ITF jednoglasno je podržao paket sveobuhvatnih reformi u Dejvis kupu i Fed kup takmičenju",

navodi se u saopštenju Međunarodne teniske federacije.

 

"Promene uključujući igranje mečeva u Dejvis kupu u najviše tri seta, a ne u pet kako je do sada bio slučaj", naveo je ITF.

Osim te promene skratiće se i vreme trajanja duela, umesto sa tri na dva dana, kao što je sada slučaj u Fed kup takmičenju.

Link to comment

Ajde ono za tri dana još nekako, ali ovo sa tri seta mi se nikako ne svidja; generalno favorizuje bolje servere, plus daje šansu i teniserima sa slabijom kondicijom.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...