Jump to content
IGNORED

Tenis 2015 - Prognoze


Tsai

Recommended Posts

Hajde da po tezama napisemo vizije koje nam se javljaju za sledecu godinu

 

- Novak osvaja 5. AO, apsolutni rekord Open ere

 

- Neko novi osvaja Vimbldon (tipujem na Bugarche)

 

- Haas i/ili Hewitt idu u penziju

 

- Epsko polufinale RG ponovo, koje moze da ode u oba pravca

 

- Fedeks igra finale AO protiv Novaka, na ostalim slamovima znatno slabiji. Uzima Indijan Vels i jos jedan masters na betonu.

 

- Novak opet ne uzima Sinsi

 

- Nishikori uzima jedan masters

 

AO: Novak

RG: Novak/Nadal

W: Dimitrov

USO: Neko novi

 

 

Link to comment

Mislim da će Novak uzeti AO i još jedan.

 

Ako uspe RG, ako pak tu ispadne pre polufinala onda uzima WB. Pošto mu London ne leži više (...) ako tu pukne onda će zapeti na USO. Nadal RG ili USO a Andy Wimb ili USO. Verujem da će se fokusirati, a u tome će mu pomoći zna se ko...

Link to comment

Čilić definitivno uzima Umag i/ili Zagreb :+1:

 

Što se ostale boranije tiče:

AO - Novak

RG - Nadal (vratiće se za šljaku, obrstiće sve što ima na istoj, osim, možda MC ili Rima)

WD - Fed/Novak (predvidivo)

USO - Novak (ako ne uzme Cinci... ako ga pak osvoji, onda USO uzima neko iz druge lige - istok... Raonić npr.)

 

Mislim da će bez obzira na stanje osvojenih GSova (dva, jedan il' nijedan) tokom godine, finalni masters da uzme opet - Novak. Trenutno jedini na turu može da preživi celu sezonu na nogama i da u Novembru udara po loptici kao da je upravo stigao na AO.

Link to comment

Delpo je kralj, :) ne znam, doduše, koliko će mu trebati da se vrati u formu a sledstveno i na povoljnijije pozicije u žrebu... 

Visok plasman na USO (pa I pre toga u Kanadi / Americi u avgustu) deluje dosta realno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...