Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

:fantom:

 

Federer ali i ostatak konkurencije su jednostavno postali irelevantni za Novakov mars kroz teniske institucije. Stari lav se kurcio, dao je sve od sebe i ostao u prasini, mladi vuk je preuzeo tenisko nasledje i dize tenis na novi nivo. To je dobro i tako treba da bude.

 

Nista ja tu ne zameram Rodzeru, on je dao sve od sebe i ispostavilo se da ni to nije bilo dovoljno. Docekao je kao aktivni igrac da bude igracki prevazidjen, sad mu samo ostaje da nemocno posmatra da li ce biti prevazidjen i statisticki. Bolji i sportskiji odgovor na taj famozni prst ne mogu ni da zamislim.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pa vecinu ovde zabole. Kad dodju da Novaku uzmu krv, svi pitaju da li su prvo isli kod Nadala. Kada Novaka rutinski pretrese obezbedjenje, onda je pitanje: A Federera ne smete? Kada Marej baci reket ljudi kazu da bi Novak zbog toga u zatvor. I tako do sutra mozemo. Ljudima je ocigledno lakse da imaju tu neku svoju projekciju na stanje u svetu. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

"Srpski teniser Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Fil Gričem i fizitoterapeutom Miljanom Amanovićem da zaključno sa masters turnirom u Monte Karlu okončaju višegodišnju saradnju.

Do dogovora je došlo nakon detaljne analize igre, postignutih rezultata, ali i zbog privatnih planova svakog člana tima. Zaključeno je da su, uprkos fantastičnoj saradnji u proteklom periodu, trenutno neophodne promene, nov pristup i nova energija da bi Đoković podigao nivo igre i ostvarivao bolje rezultate na ATP turu.

“Beskrajno hvala Marjanu, Điđiju i Miljanu, na deceniji prijateljstva, požrtvovanosti, profesionalizmu i posvećenosti mojim ciljevima u karijeri. Bez njihove podrške ne bih ostvario ovako velike rezultate u tenisu. Svestan sam da su živeli za mene i da su sve podređivali mojim uspesima i ostvarenju mojih snova. Bili su moja snaga i davali su mi uvek vetar u leđa. Nije ovo bila laka odluka, ali zajedno smo osetili da nam je potrebna promena. Veoma sam zahvalan i ponosan na naš odnos i neraskidivu vezu koju smo izgradili tokom godina, zasnovanu na ljubavi, poštovanju i razumevanju. Oni su moja porodica i to se nikad neće promeniti“ navodi Novak Đoković.

 

Uskoro stiže nova oprema, uz nju mora i novi trener  :naughty:

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...