Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Ovaj novi je bio dosta hajpovan pre izlaska, ali vidim sad da je samo 5.1 na IMDB-u, verovatno neću gledati n ija, osim ako baš ne naidje na tv-u. Generalno nisam fan found footage žanra.

Edited by Jeremija
Link to comment

Pogledaću ih, mada npr (re:REC), nisam ljubitelj zombie filmova, štaviše, kako starim, čak i klasici poput Romerovog Night of the Living Dead počinju da me smaraju.

 

 

Čim vidim da se u filmu radi o vampirima/vukodlacima/zombijima jako teško/na silu gledam.

Link to comment

Ja generalno horore dosta slabije gledam u poslednje vreme, ali dok sam bio u fazi gledao sam i dosta found footagea jer je takva bila ponuda...pa čisto da ponudim svoja 2c

 

Inače ja više volim trashy horore i horor-komedije od "ozbiljnih" žanrovskih stvari, pa i imaj i to na umu ako se upustiš u gledanje. Leslie vernon i trollhunter su recimo pre svega zajebancije, ali super.

edit - inače spominjani hush mi je bezveze, ali već sam pisao ranije o tome....don't breathe daleko bolji, mada nije baš za ovaj topik.

Edited by Ruxin
Link to comment

Da, taj je bio dobar... gledao sam ga negde pre 6 godina kad sam prvi put uzeo HBO HD. Čudo jedno da je pukao na box officeu, takvi filmovi uglavnom solidno prolaze, a ovaj je još bio i kvalitetan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...