Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

na ovo sam mislio, al jebes ako krepava

 

Casio-Reloj-Vintage-0.jpg

pa lepo piš water resist

ako rikne, a ti pismo japancima i bujrum

 

e

sat je kurac za plivati snjim

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ti oćeš sat, to je legitimno

 

al vreme je na rekreacionom plivanju precenjena kategorija. prvo dodji do 2km za termin u nekakvim intervalima, tipa 5x400m i sl. za to ti treba godinu godinu i pol. posle broj zamahe, pa recimo u svakoj turi neka ti poslednja deonica bude za dva zaveslaja kraća tj. dodaj gas

 

 

kakvo crno prolazno vreme, šta ti znači da li je 60 sek ili 90 ili 100, 50 m. samo gubiš vreme i ispadaš iz ritma

Link to comment

The watch has a reliable rubber seal between its steel back and case, but does not have any seals for its buttons. Since they fit tight enough, surface tension prevents the water from getting inside, but only to a certain point of water pressure. Therefore, the watch front is marked WATER RESIST,[2] but Casio reports different values for different variants of the watch. The black version (F91W-1)[3] is "30 meter / 3 bar", the ISO standard meaning of which is: "Suitable for everyday use. Splash/rain resistant. NOT suitable for showering, bathing, swimming, snorkeling, water related work and fishing", but the colored versions (e.g. F-91WC-2AEF) are "DIN 8310 / ISO 2281- resistant to minor splashing". Even though the black version will resist an occasional water submersion if the buttons are not pressed, the watch should not be used in such conditions on a regular basis.

Link to comment

Toni, meni u vise navrata objasnise da za pravo kvasenje u smislu plivanja treba jace od 5 bara, stvar je u pritisku. 3 bara je za slucajnu kapljicu, 5 za tusiranje. S druge strane, pre 15tak godina sam nekoliko meseci nosila tatin ne znam koji ali svakako ne skupi sat na plivanje i taj je ziveo jos godinama posle, iako je na njemu pisalo 5 bara. (No pokazalo mi se tad to neprakticnim, jer je plivanje bilo na Tasu, na kom nigde nije bilo sata pa me je svako malo neko od ostalih plivaca pitao koliko ima sati, sto me je smaralo te sam prestala da nosim, tj. pocela da skidam pre.)

 

Ali ako hoces da pratis svoje plivanje pa zbog toga zelis sat, mislis da ces videti jasno kada ti se zamagle naocale?

//U Nemackoj po bazeni ima satova na sve strane (i obicnih i tih sekundara za plivace) pa coveku ni ne treba, verujem da je tako i na tvom bazenu?

Link to comment

Ja se nalozio na plivanje, naucio muski stil mada bez koriscenja nogu, i uz teretanu i bajs se zategao kao pracka, izbacio valjda svu vodu i masnocu iz organizma a ostali kvalitetni misici. Jos ako naucim da plivam kao Cavic, sa sve nogama, prijavljujem se za takmicenje Mis Junivers u nekoj fitnes kategoriji.

Link to comment
  • 2 weeks later...

na ovo sam mislio, al jebes ako krepava

 

Casio-Reloj-Vintage-0.jpg

 

jbt ovakav sat je milojku panticu svirao u sred 'sezama' 1992.

 casio satovi i casucci jeans, to su bili dani

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...