Jump to content
IGNORED

Karikatura


Ravanelli

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Izgleda da je Danas obrisao Koraksovu karikaturu od 8.5. na kojoj Mali leži kao novorođenče sa podignutim nogama uvis, a Vučić mu drži stopala i briše guzicu (briše Malijeva sranja).

Edited by halloween
Link to comment
16 minutes ago, halloween said:

Izgleda da je Danas obrisao Koraksovu karikaturu na kojoj Mali leži kao novorođenče sa podignutim nogama uvis, a Vučić mu drži stopala i briše guzicu (briše Malijeva sranja).

 

Evo, ko je propustio:

 

 

Ovo lici na isecak iz novina. Odakle je obrisali? Sa tvitera? 

Edited by Nesh
Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:

 

Nema na Danas-ovom sajtu.

 

Aha, hvala. Ja sam je video negde (ne u ovom skeniranom papirnom izdanju koje sam okacio), verovatno na tviteru, e sad, da li je bio tviter Danasa, ne secam se. 

To je bas bez veze i tesko shvatljivo. Zar su je zamenili drugom karikaturom (na sajtu postoji karikatura za svaki datum)? :blink:

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

Aha, hvala. Ja sam je video negde (ne u ovom skeniranom papirnom izdanju koje sam okacio), verovatno na tviteru, e sad, da li je bio tviter Danasa, ne secam se. 

To je bas bez veze i tesko shvatljivo. Zar su je zamenili drugom karikaturom (na sajtu postoji karikatura za svaki datum)? :blink:

 

I ja je videh na TW danas [digitalni crtez, ne ovu fotografiju iz novina], ali na danas.rs sad za 8.maj stoji ovo

 

https://www.danas.rs/corax/corax-8-maj-2018/

 

Link to comment
8 hours ago, halloween said:

Bila je na Danasovom sajtu juče, videla sam je. Dobro je što se ispostavilo da je reč o podsetniku na raniji rad. 

 

Aha, verovatno je zato i neko preneo na tviteru, pa smo je videli tamo.

U svakom slucaju, bez veze je sto su je sklonii, Karikatura je nazalost i dalje vrlo sveza i aktuelna.

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...