Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

Neko je nocas pokusao da mi provali u stan. Bio sam na stepenistu kada je cangrljao po bravi, vec je bio otvorio. Majstori su ostavili u bunkeru ispod stepenista francuski kljuc, pa sam mu brzo prisao i raspalio ga time po glavi. Odvukao sam ga u podrum i vezao zicom za cevi. Posto sam ga malo mlatio trofaznim kablom, postavilo se pitanje - sta dalje? Policija ne dolazi u obzir, posto se lopovi kod nas vade na PC bolecivost pa ih advokati oslobadjaju, a i kazne nisu adekvatne. Jebiga, ne znam nikoga u Vrscu, covek ovde mora sve sam. Koliko batina je dovoljno? Cenim da bi mi ukrao kompjuter, laptop i eventualno zvucnike, to zajedno vredi mozda 1.200 evra. Jedan udarac bokserom po glavi - 100 evra? Jedno dobro stezanje jaja papagajkama 200 evra? Jedan zub - 500 evra?Ocekujem mastovite predloge, a i ponude za volontiranje u izivljavanju.edit: ne, nisam predlozio da mu se jaja stezu tropskim vocem, to ste vi nesto lose procitali
Uz'i mu 1.200€.
Link to comment

E,navatao sam i ja jednog malopre. Snimio sam ga kako mi obija frižider i vadi neki istruleli spanać iz donje fioke. Srećom da mi je parče bajatog đumbira bilo na dohvat ruke, pa sam mu u oči iscedio ono malo soka što je ostalo, on je krenuo da paniči i da vrišti, što sam iskoristio da mu nabijem užegli puter u dupe, i da ga vežem starim trulim mladim lukom.Trenutno je onesvešćen pošto sam mu sipao kesu crvenog mladog krompira na glavu (sve sa zemljom), ali probudiće se valjda, pa možemo da se družimo, svako sa svojim lopovom :)

Link to comment
sta ako mu se svidi? dabovicu, ne provalniku.
Onda nek pređe na prolaznike ili nek vreba iza lifta. I onako su skoro svi nekako zaslužili da budu kažnjeni.
Link to comment
E,navatao sam i ja jednog malopre. Snimio sam ga kako mi obija frižider i vadi neki istruleli spanać iz donje fioke. Srećom da mi je parče bajatog đumbira bilo na dohvat ruke, pa sam mu u oči iscedio ono malo soka što je ostalo, on je krenuo da paniči i da vrišti, što sam iskoristio da mu nabijem užegli puter u dupe, i da ga vežem starim trulim mladim lukom.Trenutno je onesvešćen pošto sam mu sipao kesu crvenog mladog krompira na glavu (sve sa zemljom), ali probudiće se valjda, pa možemo da se družimo, svako sa svojim lopovom :)
Imaš praziluk i bokvicu? Imam ideju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...