Jump to content
IGNORED

Slike


melankolic

Recommended Posts

pa menjaj ... kako kazu o ukusima (to je prokenjavanje) ali sta kazu za kitch oni koji ga se gnusaju tek to je prokenjavanje.u svakom slucaju ja bi taj tvoj kometar zamenila za neku sliku ako moze , pa makar i nebila kitch .... sta imas protiv kitcha? a da , nemas nista - poslala si fotografiju biblioteke , dakle i ti volis kitch. super cool!
hm.o klimtu mozemo da polemisemo samo ako si u stanju da napises vise od jedne recenice - bas mi se svidja, sladak je poster za spavacu sobu.o mojoj biblioteci iskljucivo i samo ako si iole strucna u toj oblasti - arhitektura ili interior design. dozvolices mi da ipak , zbog ozbiljnosti i profesionalnosti, ocekujem od sagovornika bar neko bazicno znanje, ne samo 'ja imam ukusa sve moje drugarice /i moja rodbina/ misle tako'.p.s.mali gratis savet: krilaticu - 'o ukusima se ne raspravlja' /da upotrebim mild eufemizam/ koriste obicno osobe kojima bas umetnost nije bas sfera interesovanja, nego onako...bitno da je dekorativno i da ima komplimentarne boje, i da se vidi sta je.../ovo za klimta/dok inkriminisana, cuvena biblioteka zahteva poznavanje hidraulike, mostogradnje, aerodinamike, konstrukcije i marilyn mansona.
Link to comment
but in a good way?
nemislim prosto nista mi se nije svidelo (izlozba je bas bila samo on, par prostorija u Tate Britain), sve je tako nekako izgledalo bolnicki, prljavo..a oko mene sve neki englezi, elitni, ozbiljni, znas onako stoje analiziraju slike (mislim i ja sedim satima i geldam kad mi se nesto svidja, ne kritikujem to) zapitala sam se sta ja tu radim sa rancem na ledjima i sluskama prosto nije mi prijalodobro je da nisam platila ulaznicu (10funti tad jbte :fashisto:) Edited by I'm with the pilots
Link to comment
Hefe, cini se da nije ni slika ni skulptura. Meni lici na scenografiju u nekom palanackom pozoristu.
Nije, to se zove instalacija :) :rolleyes: Mislim ne mislim, bas tako deluje. Ba, i ja sam se blago receno razocarao [Keifer]. Cekam ovu izlozbu jos od najave u martu, nesto sam pogresn skontao jer sam ocekivao njegovu retrospektivu. Ocekivao sam neka monumentalna platna od Kiefera ... Pa sacekacu da mu zavrse muzej u Berlinu ocigledno. Smo da me i tamo ne iznenade ovakvim egzibicijama. Pojedini delovi nisu bili losi. Eto Grand Palais je renoviran, trenutno je Courbet a tebe bi zanimalo ovo:Design contre DesignTraje mi jos ovo Fr vino [slabo mu ga dajemo nesto] moram da ubrzam malo pa evo jos jedan razlog da vidim Courbeta [sad ili nikada]
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...