Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

dobro, ipak je zvanican trejler u pitanju... ne otkrivaju previse. B)

samo "spasioci" imaju dharma znak i kazu da im spasavanje ljudi nije prioritet :)

au, ja se tog dela sa kejt ne secam. :o mada... i nisu mi najdrazi ti delovi gde se ispostavlja kako su svi povezani (sojer i lok, kler i dzek...). ali dobro, to je i jedan "krak" serije (od stotinu), izveden iz six degrees of separatinon teorije.

Edited by Takeshi
Link to comment
@lubato je ujedno i lik koji je bio na ostrvu prije desmonda? jel na njega mislish?(taj pukovnik koji pusta saida)
sad si me zbunio. ne pamtim da je on bio pre na ostrvu. to je onaj tip sto kejt celog zivota misli da joj je cale (sto mu je maznula avioncic).bem ti lost, uvek se negde zagubim :Dmeni su kul ta povezivanja, i to ne samo sa likovima. na primer, u ovoj epizodi koju pominjem, benri pita loka ima li nekog kinga za citanje -- verovatno da nastavi sa "citalackim klubom" koji je dzulijet vodila kod njih.nego, kako na pinku prevode the others? drugi, ili su smislili nesto inventivnije?
Link to comment
sad si me zbunio. ne pamtim da je on bio pre na ostrvu. to je onaj tip sto kejt celog zivota misli da joj je cale (sto mu je maznula avioncic).
ja sam se zajebo, nisam se odmah sjetio ko je bio taj sto je pustio sayida.mislio sam na ovog lika:190px-Kelvinlookingtough.JPGon jeste bio u toj epizodi u iraku i bio je kasnije u hatchu sa dezmondom, ali nije on pustio sayida :)
Link to comment
meni su kul ta povezivanja, i to ne samo sa likovima. na primer, u ovoj epizodi koju pominjem, benri pita loka ima li nekog kinga za citanje -- verovatno da nastavi sa "citalackim klubom" koji je dzulijet vodila kod njih.
ne, ne...povezivanja i razne reference su zanimljiviji deo serije. od onih jednostavnijih (dzon lok, dezmond hjum, mihail bakunjin...) do vrlo suptilnih, na raznim nivoima. mislio sam na ove soap opera varijante, iznenadna polu-braca, polu-sestre, izgubljeni ocevi i sl.
Link to comment
ja sam se zajebo, nisam se odmah sjetio ko je bio taj sto je pustio sayida.mislio sam na ovog lika:190px-Kelvinlookingtough.JPGon jeste bio u toj epizodi u iraku i bio je kasnije u hatchu sa dezmondom, ali nije on pustio sayida :)
to je klensi braun :wub: jeste on pustio saida (i progovorio arapski bez naglaska, i naucio ga onim vestinama sa klestima), "moj" pukovnik je onaj koji ga je provalio da prica engleski tokom pretresa komande, kad said nije drukao onog tarika, komandanta.
Link to comment
Said je 1 car, a u meni ostaje žal što verovatno neće više svoje iskustvo stečeno u iračkoj vojsci ovaploćavati na Sojeru...
Svaka čast svim Lostpedijama i šta god već, ali ovo je vrh svih opisa ove serije. :) I to ne samo zbog 1 ovaploćavanja.
Link to comment

hmm, malo obnavljah gradivo iz prve sezone pa naletih na epizodu u kojoj claire ima flashbackove, u kojima se pojavljuje i aaronov otac : 150px-Thomas.jpgjel mozda josh nekome on lichi na bena? ili se meni samo chini?inace, jedna njegova slika je na zidu kancelarije charlesa widmorea

Link to comment

У је! Исти су (барем по овој слици). :o Мада, рекла бих да је свака сличност случајна, као што је било са оним Португалцем с краја друге сезоне и Џеком. :unsure: Сам Бенри није ни планиран да се задржи дуже од неколико епизода (али се продуцентима допао, па је план промењен), а овај момак је још из прве сезоне (је л' тако беше?). Тешко да су толико унапред планирали. <_<

Link to comment
У је! Исти су (барем по овој слици). :o Мада, рекла бих да је свака сличност случајна, као што је било са оним Португалцем с краја друге сезоне и Џеком. :unsure: Сам Бенри није ни планиран да се задржи дуже од неколико епизода (али се продуцентима допао, па је план промењен), а овај момак је још из прве сезоне (је л' тако беше?). Тешко да су толико унапред планирали. <_<
Ma rekli su da će se Henry pojavljivati samo u još 3 ili 4 epizode, valjda. A onda smo saznali da on nije Henry nego Ben, tako da u stvari i nisu lagali, tj. mislim da su tim najavama samo hteli da nas navuku da je to neki nebitan lik. :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
jel 2-casovna epizoda rezime prethodnih sezona ili nova, prva u 4. sezoni?pravim sarme i baklavu 31. :wub:
treba da je glanc nova i totalni haos o kome ce da se prica.tako najavljuju kao two ours season start u ostalim epp trejlerima. uh, ja jedva cekam. :wink: inace do pocetka strajka su snimili samo 8 epizoda pa cemo verovatno osetiti jos jednu pauzicu kad ove ispucaju.sem toga ona havajska antialkohol saobracajna policija koja je vec resila sudbinu ane lucije, mr eka i libi je negde u novembru uapsila i jina . <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...