Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Castlevania je solidno odrađena što se tiče tehničkog dijela ali mogli su neke pare koje su spucali na Armitaža i njegov glas da daju nekom ko bi napisao iole zanimljiviji scenario, ovo je kao neki duuuug uvod, valjda sad počinje real deal.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel se pojavljuju "naši" titlovi u serijama?

 

....shit has hit the fan...

 ja video samo na orange is the new black

 

Valjda su stidljivo počeli cro titlovi, zavisi od serije.

kako tražiš te sa cro/srb titlovima?

na slepo ili ima neki tips and tricks

Link to comment

Da vas pitam, hteo bih da se pretplatim na netflix, ali procitah negde da je u Srbiji dostupan samo sa suzenim izborom sadrzaja. 

 

Znaci neki proxi ili vpn mi ne gine da bih imao pristup svemu? 

 

Zahvaljujem  :)

Link to comment

Vjeruj mi, koliko izbacuju, ni ovo što je trenutno u ponudi nećeš moći pregledati da gledaš danonoćno sledećih 10 godina.

 

Sve njihove serije su dostupne, bar koliko ja vidim (nekad valjda nije bio HoC jer je RTV imala pravo na emitovanje), svi njihovi filmovi, ima dosta matorih filmova, dokumentaraca i serija tuđe produkcije (ima samo BBC-ja da ti mozak stane), ove bioskopske oni ionako ne daju odmah, matore klasike možeš da gledaš negdje drugo, a na kraju krajeva nije ni taj VPN neki bauk. Uzmi, ne razmišljaj. A tek će ići ka tome da bude jedinstvena ponuda za sve. 

Link to comment

Da vas pitam, hteo bih da se pretplatim na netflix, ali procitah negde da je u Srbiji dostupan samo sa suzenim izborom sadrzaja. 

 

Znaci neki proxi ili vpn mi ne gine da bih imao pristup svemu? 

 

Zahvaljujem  :)

 

Vidna je razlika u kvalitetu izmedju US i zemalja Treceg sveta, ali opet vredi. Po meni svrha pretplate gubi smisao ako se jebavas sa proksijem.

 

Nova sezona Bojack-a krece uskoro  :thumbup:

 

tumblr_inline_nba2t0QKWx1siuqjj.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...