Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Pa ima tih momenata gdje se vidi da su scenaristi gledali američke serije umjesto da su čitali naše zakone, procedure su skroz američke. Šta ću im ja kad hoće da naprave srpski Forbrydelsen.

Katarina je isti krš od glumice kao i Vučina, onaj njihov razgovor je low point epizode. Doduše znali smo da će da ispadne tako kad smo vidjeli kasting :D (ima zabilježeno na forumu)

Link to comment

Za trenutak mi se ucinilo da su doveli Nika Slotera, a ono ipak Dragan Micanovic.

 

Cudi me da je Gaga Antonijevic ovako ocajno odradio kasting. Bas dosta promasenih uloga..

Link to comment

Pa ima tih momenata gdje se vidi da su scenaristi gledali američke serije umjesto da su čitali naše zakone, procedure su skroz američke. Šta ću im ja kad hoće da naprave srpski Forbrydelsen.

Katarina je isti krš od glumice kao i Vučina, onaj njihov razgovor je low point epizode. Doduše znali smo da će da ispadne tako kad smo vidjeli kasting :D (ima zabilježeno na forumu)

Ovo za proceduru sam u jednom trenutku pomislio... I to ja koji ne znam naš zakon u prste, prosto tako mi izgledalo...

Sad se setih one abortirane policijske serije koju je Đuka Vit radio, tamo mi inspektori bili bolje odabrani...

Link to comment

Odgledala sam bez ikakvih očekivanja i nadanja. Kasting je verovatno nametnut reditelju od strane RTS-a, i ko zna koga još. Kad zanemarimo boljke naše produkcije, kao što su manjak statista, pa na sahrani tajkunove ćerke bude samo 10 ljudi, plus dva pandura, ili u kafiću u prajm tajmu sede samo oni koji pričaju u sceni, zatim budalaste scene u kojima ga majka nutka da jede i sl,  ispade da priča nije loša. 

Svakako ću odgledati i drugu.

Link to comment

Baš me zanima da li to sa majkom ima neku funkciju u priči, služi kao komični delić kao i ono sa majicom na pruge ili je samo ovima koji su pisali trebalo nešto da popune vreme da bi epizoda trajala dovoljno. I ja ću gledati dalje, a da ima na kiosku, verovatno bih kupio celu seriju i pogledao je iz dva tri puta...

Link to comment

Juče bila premijera, jaka najava i propaganda ....

 

Ajde da pogađamo KO SU UBICE?

 

Ja prvi: Smrt ove devojke konkubine, nije bitna kolko smrt oca glavnog junaka. Glavni za njenu smrt će biti onaj drugi pandur koji radi sporedne poslove u istrazi pored Alekse (Vuka).

 

Predviđam Agata Kristi rasplet: svi su povezani, zavera,  investitori, pare, kurve, niko nije nevin. Prvi osumnjičeni Tika Stanić kao mozak operacije, a svi ostali dodali kolko su mogli. Redom: Glogovac, pajtosi mu, onda panduri pa sve ženama tuđim kolko i svojima,  redom svako je svesno ili nesvesno učestvovao ....

Edited by zmanic
Link to comment

Ali momenat sastanka u kafani, samo je falila neka naša "kantautorka" tipa Ana Stanić ili tako neko ko zna u neki instrument pa da bude najjadniji shot-to-shot rip-off TD S2. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...