Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

kako stvari stoje, sto se slusao(ako se uopste slusao) play radio, slusao se

 

pa kad su ubili jedan do tada i dalje pristojan radio zbog tog smeća, ako

Link to comment

Kako bese ono "Spremite se za nesto sto jos nije videno na ovim prostorima"

 

Dugo im je trajao..

 

BTW, meni je ostao kao stanica br. 1 u kolima ali ne pamtim kada sam ga poslednji put slusao

Link to comment
  • 3 weeks later...

Šta, ne prenose mečeve, samo imaju emisiju? Pa dobro..

Nije mi jasno inače šta hoće sa televizijom, ako rade rebrending, zašto su krenuli od radija, umesto od televizije? B92 je i onako radijski brend, tv su mogli i da ukinu niko se ne bi okrenuo

Link to comment
  • 2 weeks later...

[...]Zahvaljujući najaktuelnijim hitovima koji odmah "ulaze u uši", savremenoj mejnstrim muzici za one sa istančanim muzičkim ukusom, ali i harizmatičnim voditeljima i zabavnom programu sa najvažnijim temama dana, danas je PLAY najomiljenija radio-stanica u Beogradu i Srbiji. [...]

Hit.

Link to comment

Kada će svesno pogrešno tumačenje ili čak izmišljanje rezultata istraživanja javnog mnenja biti kažnjivo u Srbiji?

 

Ne može ni u ludilu to da bude najslušaniji radio, prosta logika se tome protivi. Većinsko srpsko stanovništvo je ruralno i starosti preko 40 godina. I sad neko hoće da nas ubedi da čiča na pijaci prodaje zeleniš uz hitove Rijane i Džastina?

Edited by stoka
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...