Jump to content
IGNORED

Nedeljnik


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

izležavajući se na plaži padaju mi pod ruku već dve nedelje vreme, nin i nedeljnik. i ranije tokom godine se slična situacija događala i nekako sam se najduže zadržao u čitanju nedeljnika. malo je više light™ u odnosu na svoje starije predhodnike ali ništa manje loš, šta više. uz ovaj broj su dali i new york times international report* gde je greota propustiti bilo koje slovo, tu su i toni parsons, ljosa, sjajni draža petrović, branko rosić, ljilja smajlović znam, znam, al treba imati otklon od nje kao glodura potpuno je drugačija kao novinarka-kolumnistkinja. tu su i fini istorijski tekstovi predraga j. markovića i čede antića.

 

a ima imena za preskočiti kao i svugde

 

 

*jednom mesečno daju neki podlistak. original u saradnji sa đoković fondacijom, new york times int. je druge nedelje, le monde diplomatique je treće, neki ruski magazin četvrte

:fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

Mislim da je najneprofesionalniji koji sam procitao u jako dugo vremena bio 'Da li je trudnoca bolest' u Nedeljniku. Clanak da bas lepo popizdis i zapitas se kako ih nije sramota da pisu takve stvari. Osnovna teorija je otprilike 'da li su trudnice razmezene i zasto toliko kukaju?'

 

Daleko, daleko iza Vremena. Nin ne citam vec godinama, ali gde sam ga ostavio bio je kopljima iznad.

 

Ne bih ni da zaboravim interviju sa Boskom Cetnikom kada su ga smenili, sa reklamom 'clanak o kome se prica u gradu'. Sada su naravno avanzovali, pa su prenosili reakcije svetskih medija na Tramparin "intervju"

Edited by Ravanelli
Link to comment

Evo ga majstor-mega-urednik mister Lalić na Pinku, kakav car - početak odbrane i glavni argument mu je da ih je ovaj picopevac iz amerike i glumac prodavac polovnih kola zavlačio više od mesec dana oko intervijua i to mu je glavni argument što je verevao da je 'stvarno'  :isuse:  :isuse:  :isuse:  :lolol:  :lolol:  :lolol:

 

Boli uvo Lalića, postao je najzad svetska medijska figura, svi pišu o njemu, svi ga zovu i svi ga znaju  :fantom:

Edited by akibono
Link to comment

Mislim da je najneprofesionalniji koji sam procitao u jako dugo vremena bio 'Da li je trudnoca bolest' u Nedeljniku. Clanak da bas lepo popizdis i zapitas se kako ih nije sramota da pisu takve stvari. Osnovna teorija je otprilike 'da li su trudnice razmezene i zasto toliko kukaju?'

 

 

 

Zamisli tek kako bi nase keve i babe kukale da su imale Nedeljnik, ne bi se poradjale kuci, u stali ili u cezama.

Link to comment

Mira AP mi obično ide na živce, ali totalni rispekt za ovo, za razliku od gomile svih naših novinara kojima možeš da kažeš u emisiji bilo fucking šta i niko te ni ne pogleda čudno, kamoli pitanje da postavi, ovaj je zaslužio svako gaženje koje je dobio.

 

A Nedeljnik, jebo te, fact checking na nivou.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...