Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne znam zašto ovo nije urađeno ranije. Govna da ostanu napolju i gotova stvar.

Sad odgledah klipove... :isuse:  :lolol:

Botovi izgleda ne rade na YT, nema ni jednog pozitivnog komentara za ovo stvorenje, a treba znati isključiti iste.

 

Inače, vidim da je ubistvo pevačice opet glavna tema žute štampe. Hoće li to vođa ispuniti obećanje 35 godina kasnije u finišu kampanje?

Link to comment

Ne znam gde bih s ovim...

 

 

Ana Martinoli nova predsednica, Robert Čoban novi član Upravnog odbora Hartefakt fonda!

 

Na današnjoj sednici Upravnog odbora Hartefakt fonda Robert Čoban je izabran za novog člana. Nova predsednica Upravnog odbora je Ana Marinoli, vanredna profesorka na FDU u Beogradu. U Upravnom odboru su još i Andrej Nosov, Biljana Srbljanović, Mirko Ilić i Goran Miletić.

 

 

Jesam li nešto prespavao, Robert Čoban?!?

 

 

Na jubilarnoj 15. Pro PR konferenciji koja je proteklog vikenda održana u Tuheljskim toplicama u Hrvatskoj, predsednik Color Press Grupe Robert Čoban je učestvovao u panelu "The Rise of Populism" ("Uspon populizma")

 

 

Link to comment

Ne znam gde bih s ovim...

 

 

Jesam li nešto prespavao, Robert Čoban?!?

Jesi, pranje biografije.

Još da dovede svog ortaka Vulina...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

WTF je Hartefakt fond?

 

A Čoban je vrlo popularan međ' novinarima (čak i ovim opoziciono nastrojenim), valjda što (između ostalog) pravi one besplatne krkanluke u NS, pa pozove novinarsku poguziju da se malo omrse za dž... Dani vina, Dani čega već ne, na Ribarcu...

Link to comment

Kralj tabloida u UO jedne od aktivnijih fondacija za umetničku produkciju, pritom i govornik na panelu o populizmu :isuse:

 

Rekao bih da smo sve videli, ali znam da nismo...

Link to comment

Što kaže Frank, pranje biografije, on i njegova CPG su sad popularni sa organizacijom tih panela, druženja novinara, ko fol se prave ozbiljne diskusije, pičke materine. Taj je sa ŽM trebalo odavno da odgovara za kvalitetno zaglupljivanje nacije.

Link to comment

Jel pratite ovo iživljavanje televizije Pančevo nad sudinicom i njenom porodicom koja je ukinula presudu novinaru Stefanu Cvetkoviću?

Prilozi su im za zatvor.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...