Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Jedino sto gledam na Studiju B je Ivon od ponoci do jedan, jer mi taman "legne" neka pricica pre spavanja, a nemam dovoljno koncentracije za film. Dodatna zabava u toj emisiji je preterana upotreba reči "energija" i "komunicira", pa redovno prostori komuniciraju sa izvodjačima, publika sa prostorom i gradom, grad sa ... i sve to začinjenom dobrom energijom koja komunicira sa povečerjem. I

Link to comment

Nisu oni toliko losi u lociranju problem u gradu i njihovom izvestavanju. Problem je kad im dodje neko od politicara da im objasni zasto je to tako, oni to olako uzmaju za relevantan odgovor. U smislu mi smo pitali(gradjani trazili), dobili smo odgovor, sad sto odgovor nema veze sa zivotom ili sto smo takav odgovor dobijali i ranije. a u medjuvremenu se nista nije resilo, nema veze. Sve jedna voditeljka tako vode emisije, a gore pomenuta Ivon je cak i usavrsila neko klimanje glavom kao znak za potvrdu onog sta prica sagovornik. Cak i ona unapred zna sta ce joj odgovoriti pa im ponekad i zavrsava recenice. Jutarnji ili popodnevni program ponekad pogledam kad vodi ova poslednja sto se ukljucila(Ljubinka valjda) ili ona sto dovodi u svojoj autorskoj emisiji doktore sa VMA (Ivana). Nekako su mi najmanje iritantne a i slatke su mi.Takodje ponekad pogledam "Ziveti sa..."

Edited by deeps
Link to comment
Jedino sto gledam na Studiju B je Ivon od ponoci do jedan, jer mi taman "legne" neka pricica pre spavanja, a nemam dovoljno koncentracije za film. Dodatna zabava u toj emisiji je preterana upotreba reči "energija" i "komunicira", pa redovno prostori komuniciraju sa izvodjačima, publika sa prostorom i gradom, grad sa ... i sve to začinjenom dobrom energijom koja komunicira sa povečerjem. I
To je 1 senzibilitet cool.gif
Jutarnji ili popodnevni program ponekad pogledam kad vodi ova poslednja sto se ukljucila(Ljubinka valjda) ...
Probaj ponekad i da slusas sta doticna prica, a ne samo da gledas (i mastas :D) :isuse:
Link to comment
Probaj ponekad i da slusas sta doticna prica, a ne samo da gledas (i mastas :D ) :isuse:
Bolje ista nego nista. :lol:Edit: i brate uzmi neki drugi avatar. Sve se cudim sto bi Buck imao nesto protiv takvog vrednovanja Edited by deeps
Link to comment

Iskreno sumnjam ... Možda na njnjnj.verujem.org ili tako nekoj adresi...Ja sam gledao nekoliko emisija, i najjači utisak mi je onaj zaljubljeni pogled voditelja kada gleda u Jerotića.

Link to comment
Iskreno sumnjam ... Možda na njnjnj.verujem.org ili tako nekoj adresi...Ja sam gledao nekoliko emisija, i najjači utisak mi je onaj zaljubljeni pogled voditelja kada gleda u Jerotića.
Voditelj je kroz toliko emisija već na pragu spiritualnog jedinstva sa profesorom. Pretpostavljamo da će se tu zaustaviti, da neće preći u telesno sjedinjavanje ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...