Jump to content
IGNORED

Konjički klubovi


Elmer

Recommended Posts

  • 2 months later...

ko je sad mali perjanik? zeleo bih da nabavim par konja i osnujem svoj konjicko-klanichki klub.gde da ih drzim posto nemam kucu. da li bi bilo humano da ih drzim u stanu? ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?

Link to comment
ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?
e, u tom slucaju mogu ja da ti dam par ovakvih, za pocetak (profit delimo), posto ih imam dosta.2911898063_837bdf7c36.jpg?v=0
Link to comment
ko je sad mali perjanik? zeleo bih da nabavim par konja i osnujem svoj konjicko-klanichki klub.gde da ih drzim posto nemam kucu. da li bi bilo humano da ih drzim u stanu? ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?
nisam probala konjsko meso pa ne znam kako se suši, a mislim da ću i ovo drugo prestati da jedem :unsure:
Link to comment
:lol: stvarno ste grozni. konji su plemenite zivotinje, koji su omogucili nastanak civilizacije kakvu danas poznajemo.
već sam se zabrinula za tebe kad videh one viseće spodobe - šta li sanjaju zaboga <_<
Link to comment
već sam se zabrinula za tebe kad videh one viseće spodobe - šta li sanjaju zaboga <_<
ko? visece spodobe ili ove konjoubice?spodobe uglavnom ne spavaju nego cvile, svadjaju se i lete okolo, ali su slatki, vidi ih:flying-foxes-620_1125840i.jpg Edited by rajka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...