Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li negde mogu jos uvek da se nadju patrone za brijac Gillete Sensor Excel? Proverio sam u Liliju/DM/buvljaku na NBG/Limundo/Kupindo/Kupujemprodajem.

 

Ili mi ne gine narucivanje sa ebay?

 

 

Buvljak, NBGD, video pre desetak dana.E, sad, ja uzimam od žene u nekom trećem redu, na recimo, raskrsnici među redovima, i to već godinama, jer ima vrlo pouzdane izvore nabavke i kvalitet.Govorim generalno o Žilet patronama.

Link to comment

Ja sam pre godinu dana krenuo "klasičnim" žiletima.

Prvo zado što su krenule dlake da urastaju, pa mi doktor rekao da oće to od ovih novih brijača koji "guraju" dlaku.

A drugo ovo što kums kaže...

I krenuo sa ćaletovim DE ...

Bilo kasapljenje u početku, sad sve ok...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ja kupujem na pijaci u bloku 44.Jedino sam tamo nasao na tezgama sa hemijom.

 

Hvala, pogledacu za vikend.

 

Buvljak, NBGD, video pre desetak dana.E, sad, ja uzimam od žene u nekom trećem redu, na recimo, raskrsnici među redovima, i to već godinama, jer ima vrlo pouzdane izvore nabavke i kvalitet.Govorim generalno o Žilet patronama.

 

Bio sam pre 15-ak dana ali nisam nasao. Ako ne neadjem u bloku 44 potrazicu opet na buvljaku. Hvala na info

Link to comment

ti proizvodjači “žileta” su mi među top3 kompanija kojima želim sve najgore, svake godine izbace novi model, a patrone prave još neko vreme i onda ćao zdravo. da nespomnjo cene patrona, ko bubreg da traže, a kvalitet tih zamenskih je blagi užas

 

ima na britvu da pređem

:mad:

 

Prošle jeseni sam se šlognuo kada sam u ljubljanskom Muelleru natrapao na rezervne patrone za Wilkinson sa tri oštrice, kojih u BGD (pa ni u LJ) nije bilo godinama, pa sam silom morao da menjam i dršku i patrone.

Edited by ajgor
Link to comment

Ja sam pre godinu dana krenuo "klasičnim" žiletima.

Prvo zado što su krenule dlake da urastaju, pa mi doktor rekao da oće to od ovih novih brijača koji "guraju" dlaku.

A drugo ovo što kums kaže...

I krenuo sa ćaletovim DE ...

Bilo kasapljenje u početku, sad sve ok...

 

....shit has hit the fan...

 

Ko je pomenuo zemunski "IIntersilver" :) Davno prošlo vreme kada su se i ovde pravili nožići za klasične brijače.

Link to comment

Da li neko ima ideju gde u Beogradu ili u Srbiji mogu da se nađu digitalni zidni satovi? U obzir mogu da dođu i LED varijante, ali da ne budu baš velike kao za železničku stanicu. Do sada sam na više mesta saznao da mora da se čeka da se uveze, jer izgleda niko ne proizvodi ovde takva čuda. 

Link to comment

Da li neko ima ideju gde u Beogradu ili u Srbiji mogu da se nađu digitalni zidni satovi? U obzir mogu da dođu i LED varijante, ali da ne budu baš velike kao za železničku stanicu. Do sada sam na više mesta saznao da mora da se čeka da se uveze, jer izgleda niko ne proizvodi ovde takva čuda.

Ja znam kad sam na netu gledao, bilo ih je. Malo ali ih ima. Jedino što su svi bili u kombinaciji sive pozadine i crnih brojki...

Dakle uobičajena mesta, Home Centar, kinezi verovatno....

Link to comment

Da li neko ima ideju gde u Beogradu ili u Srbiji mogu da se nađu digitalni zidni satovi? U obzir mogu da dođu i LED varijante, ali da ne budu baš velike kao za železničku stanicu. Do sada sam na više mesta saznao da mora da se čeka da se uveze, jer izgleda niko ne proizvodi ovde takva čuda. 

 

ovakav?

 

http://www.kupujemprodajem.com/Elegantan-digitalni-sat-AKCIJA-digitalni-sat-18900338-oglas.htm?filter_id=140533941#photoBig

 

ako je tog tipa, jedan moj ortak je nedavno kupio takav sat pa cu ga pitati ako te zanima gde i posto. 

 

sad si me zainteresovao, ocu i ja takav sat za kucu. dok mi se ovaj ne javi, vidi ovo:

 

http://www.visn.rs/sr_RS/proizvodi/satovi/

 

 

eo jaivo se. kupio je na buvljaku, svuda se brzo rasprodaju. kostaju izmedju dve i 4 iljade dinara. 

Edited by darling
Link to comment

ti proizvodjači “žileta” su mi među top3 kompanija kojima želim sve najgore, svake godine izbace novi model, a patrone prave još neko vreme i onda ćao zdravo. da nespomnjo cene patrona, ko bubreg da traže, a kvalitet tih zamenskih je blagi užas

 

ima na britvu da pređem

:mad:

pusti bradu čoveče. ja sam se zajebancije kasapljenja lica rešio odmah po dolasku iz vojske. izračunaj uštedu na vremenu, ceni žileta, pene, losiona......

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...