Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Razbio sam stakleni tanjir za mikrotalasnu, jel to moze negde da se kupi odvojeno?

I ja baš razbila prekjuče i htedoh ovde da pitam al reko da me ne zajebavaju, mnogo sam osetljiva ovih dana. Videla sam na kupindu da ima, a molim te javi ovde ako si našao nešto preko servisa.

Link to comment

I ja baš razbila prekjuče i htedoh ovde da pitam al reko da me ne zajebavaju, mnogo sam osetljiva ovih dana. Videla sam na kupindu da ima, a molim te javi ovde ako si našao nešto preko servisa.

 

 

nije zajebavanje, šta god od tanjira da nađeš da pasuje, završava posao

Link to comment

jel' zna neko gde u BG je najbolji deal za finish quantum tablete za sudomasinu?  lenja sam pa me mrzi da kupujem sve komponente, ovo lepo turim, i ne razmisljam o soli, tecnosti za ispiranje itd itd.

 

poslednji put sam kupila u Veru, 80 kom je bilo oko dve 'iljade, i evo ovih dana rabim poslednje tablete, valjalo bi da obnovim zalihe.  inace sam te poslednje kupila u recimo decembru prosle godine.

Link to comment

Treba mi neko mesto koje prodaje stare enigmatske casopise na veliko. Dali su mi zadatak da jurim nekakve osmosmerke a njih ne nadjoh ni u prolazu na Terazijama ni na Zelenjaku. Gde bih jos mogao da pogledam? Buvljak?

Edited by katamaran
Link to comment

Treba mi neko mesto koje prodaje stare enigmatske casopise na veliko. Dali su mi zadatak da jurim nekakve osmosmerke a njih ne nadjoh ni u prolazu na Terazijama ni na Zelenjaku. Gde bih jos mogao da pogledam? Buvljak?

 

Na buvljaku je spektakl, obavezno idi tamo. Nabavljam tastu kad idem a ponekad uzmem i po neki matori broj sudokua za suprugu. Nema šta nema

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...