Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

ubise nas ki zeceve... ali dobro, ocekivano.

nije ovaj tim bio ni blizu proslogodisnjeg. Schwarber katastrofalan, morao u minorse da ode, plus valjda najgore D rating u ligi... Russell cele sezone problemi sa povredama... Bryant nije bio zdrav... Heyward se povredio taman dok je igrao dobro, posle povrede se vratio na proslu godinu... Zobrist ostario 5 godina tokom pauze... Contreras se povredio... pitching nista bolji. Montgomery uzasan... Lackey vise nije ozbiljan starter... povrede Lestera i Hendricksa... na kraju, kada je Arrieta poceo da igra kako ume, i on se povredio... bullpen tragican sa izuzetkom Davisa, Stroopa i Duensinga...

 

sve u svemu, cudo je da smo i u playoff usli. a kako smo tamo dobili Washington, tek je to prica za sebe. valjda Dusty mora da izgubi, sta znam...

 

sada sledi reorganizacija. batting imamo infield, Rizzo-Baez-Russell-Bryant-Contreras su lagano najbolji DEF infield u ligi. Rizzo, Contreras i Bryant su i ofanzivni lideri. Baez ce uvek biti wild card, free swinger, ali mora malo da popravi plate discipliinu, sa time ce ici na preko 30HR... ako ne, onda ce ici preko 200K... Russell, ufffff. dajem mu free pass zbog povrede, ali ne moze se udarati ispod 250, jednostavno ne moze...

u outfieldu imao svega pomalo. personally, gurao bih Almoru i Happa. njihov upside je najveci. Jay, Zobrist i Heyward neka se bore za ostalo. Schwarber neka vidi sta ce. ima tri solucije. prva je da pocne da igra odbranu. druga je da udara 50+ HR ako ce da visi na Mendoza line ili da popravi AVG na barem 270 i nauci da udara protil southpaw. treca je da ode u Yankeese ili Red Soxe, pa tamo lupa ko DH...

relieveri trebaju kompletan redo... Davisu istice ugovor, Edwards nije resenje za closera ili setupa. trebamo naci 3 dobra relievera, zadrzati Stroopa i Duensinga i eventualno Edwardsa, ali u drugacijoj roli. kako cemoo to uraditi, ne znam.

starteri, odlazi nam Arrieta i on je jedan od dva postena pitchera na merketu. drugi je Darvish. a odlazi i Lackey. meni se cini da cemo morati preplatiti Arrietu ili Darvisha, i onda dovuci nekog japanca ili nekog slicnog kao no5. ili to ili da Montgomery odjednom postane starting pitcher. oe godine smo probali, ali nije islo...

 

sve u svemu, treca godina za redom NLCS... da mi je neko ovo rekao pre 3 godine, proglasio bih ga ludim.

 

go Cubs! :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...