Jump to content
IGNORED

Stoni tenis


Lord Stef

Recommended Posts

Od 2014. se igra i sa plasticnim lopticama, cenim da je na to mislio. To ide od turnira do turnira, na nekima se i dalje igra sa klasicnim celuloidnim. Ovako na slepo, verovatno je ispao neki picvajz zbog toga, moraju Srbi oko necega da se ne sloze... :D

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lord Stef

    16

  • stoutspectacledbold-head

    15

  • askeladden

    10

  • Grandilof

    7

  • 9 months later...

Ekipno svetsko prvenstvo je u toku, juce je odigrano prvo kolo. Ono sto vredi istaci je da za Hrvatsku OPET IGRA ZORAN PRIMORAC. I ne samo da igra nego je i pobedio, na kraju ipak izgubili 3:2 od Koreje. Covek je neunistiv.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pingpongasi, da ne smaram van predmetnog topika, ima li negde u Beogradu da se kupi iole pristojan ping-pong sto za spoljasnjutm upotrebu?

A da nije Joola?

Ne zbog brenda, nego zbog cene od cca 1,000 evra.

 

Preporuke, iskustva?

 

Hvala.

Link to comment

Da li još igra Vladimir Samsonov? Mada je on neku godinu mlađi od Primorca. Njega je uvek lepo bilo gledati. Plus je često dobijao Kineze.

Igra i to dosta dobro, uzeo je bronzu na ES prosle godine i ja mislim srebro na evropskim igrama. Jos je on takoreci junior, nema ni 40 godina...

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pingpongasi, da ne smaram van predmetnog topika, ima li negde u Beogradu da se kupi iole pristojan ping-pong sto za spoljasnjutm upotrebu?

A da nije Joola?

Ne zbog brenda, nego zbog cene od cca 1,000 evra.

 

Preporuke, iskustva?

 

Hvala.

 

sigurno ima i to verovatno za cenu oko 150 eura. video sam tu cenu u jednom od ovih kataloga koje donose na kucnu adresu. zaboravio sam koje je marke ali cenim da to nije toliko vazno.

Link to comment

Gledao ja Samsonova pre koji mesec na nekom svetskom prvenstvu, kupu, cemu vec. Igrao protiv jednog od najjacih Kineza, kvota na kosookog bila nesto tipa 1.15, apsolutni favorit bio taj, ali borio se Samsonov kao lav i izgubio napeto 4:2. Ono sto je bila glavna razlika je brzina, ovaj malisa jedno 17x pokretljiviji i brzi, ali po znanju nije bilo razlike. Majstorcina.

Link to comment

Ludacka atmosfera po tribinama! :thumbup: Preostalo da Djike Zang dovrsi pos'o. Ma Long upravo oprao Josimuru, a pre toga Ksu Ksin Mizutanija. Interesantan mi je izbor Guolijanga da mu teoretsku petu, a odlucujucu, partiju igra Ksu Ksin ( pored, jelte, zivoga Ma Longa ).

Link to comment

Pa dobro, s obzirom na to da su u pitanju prva dvojica sa ITTF liste, a da je Xu Xin cak neznatno ispred po bodovima, nije bas sokantna odluka. Nisam u mogucnosti da gledam, hvala na izvestaju. :)

Inace, legenda Samsonov je 12. na svetskoj rang listi, megacar.

Link to comment

Pa klasika, Kinezi su jedno 3 koplja ispred svih ostalih, a nema naznaka da ce im neko prici u neko dogledno vreme. Nadao sam se da ce to biti Japanci, ali MIzutani se tradicionalno usere protiv kineskih igraca, a Koki Niwa i Kenta Matsudaira stagniraju, posle odlicnih juniorskih rezultata i nekih spektakularnih partija protiv top igraca.

Link to comment

Osiba, jedini, izgibe muski. Ima dupe da ispomeraju Djikeu sto je, jedini, poduvao set u finalu. :D Kinezi bi ovo lagano uzeli sve i bez dvojice od trojca Ma, Djike, Ksu, jer na klupi su im jos bili Bo Fang i Fan Zendong.

 

Englezima alal ona stvar ( da ne kazem kurac! ), bronzica pravo niotkuda! :Hail:

 

Nasi solidni ( druga divizija ), u obe konkurencije popusili od Indije ( u oba slucaja polufinale ) - kasnijih, u obe konkurecije, jelte, osvajaca (  :Hail: ) te druge divizije.

 

@Madjer

 

Jeb'o liste ( i poene ), bitan je subjektivni dojam! :P  Te, s time u vezi ( " form is temporary, class is permanent " ) :

 

Djike >> Ma >>>>> Ksu

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Muškarci su izgubili od Brazila. Karakašević se prilično izblamirao, gubio je od nekih anonimusa, kukao je posle u Žurnalu kako je prosuo silne bodove za olimpijske kvalifikacije, ne znam sad hoće li uopšte ići u Rio.

 

Inače mi evropski stoni tenis sve više deluje kao smejurija kad vidim da Primorac, Samsonov i Kreanga još žare i pale, Sev i Person su isto do skoro bili aktivni. One silne Kineskinje po evropskim reprezentacijama u ženskoj konkurenciji da i ne pominjem. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...