Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 5 months later...

Ili direktno na smart tv, VLC na komp ili cak moze na tabletu. 

Ja sam zadovoljan mojim 2,5$ mesecno, placa se 6 meseci unpared zvoni glava od kanala.

Link to comment
  • 2 months later...

Malo da zivne tema...

 

Uzeo Eon smart box, instalirao kodi... e sad mi treba pomoc da instaliram ono ostalo... sta radi od paketa, ima li ko linkove ? Hteo bih sportske (arena i sl.), filmske, serije...regionalne kanale...

 

moze i na pp

 

Hvala unapred !

Link to comment

Instaliraj Balkan Green addon  i Live tv serbia ,najbolji regionalni sadržaj ,kolko tolko stabilni.Naravno baš kada ti se nešto gleda u tom trenutku ne radi :D

Link to comment
  • 4 weeks later...
45 minutes ago, steins said:

Jel ovo Kodi crko? 

Neće da učita Leju :(

Meni je hteo da se ucita ali je Exodus Redux brljavio sa provajderima...

 

Link to comment
  • 9 months later...

Da li jos neko koristi Vimeo na Kodiju?

Mi pokusavamo da ga namestimo da radi, ali je problem sto uopste nema opcije za ulazak u nalog. Gledam sva uputstva za program, i u ovom delu za podesavanja

 

Kodi-Vimeo-settings.jpg

 

Quote

Once you’ve installed Vimeo, you can configure it by right-clicking the addon and selecting settings. This will allow you to input your account username and password. Once this is done, you will be able to restart a video at the same place you left off after stopping. However, you do not need to log in or even have an account in order to watch videos.

https://www.comparitech.com/kodi/vimeo-kodi-addon/

 

uopste nemamo nista za log in. Sta bi moglo da bude u pitanju, ima li neko predstavu?

 

//Neophodno je da se ulogujem u svoj nalog jer se radi o iznajmljenom sadrzaju koji nije javan

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...