Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

post-408-0-48723900-1508765091_thumb.jpg

 

moja verzija brzinske noodle - soup.

 

temeljac juneći, u njemu bok čoj, đumbir, oyster sauce, šitaka, jaje i pšenične nudle iz kineskog TC. preko toga juneće meso (iz supe) proprženo sa five spices, soja sosom i čilijem. fali jedino svež praziluk na kolutiće i listić korijandera, ama i ovako je <3

Link to comment

zobene. danima jedem zobene pahuljice, ne mogu da ih se najedem dovoljno. telo oce, sta cu mu ja.

sejm hir. dodajem po saku malina i borovnica koje sam letos stavila u zamrzivac, i saku seckanih tostiranih oraha.

ogladnim posle 7 sati.

Link to comment

ja i dalje sa svezim breskvama. obicno jedem samo potopljene u mleku, al sad mi se jedu kuvane na mleku, tople, s vanilom i cimetom, tim breskvama, nekad stavim orahe, nekad bademe. svakog dana jedva cekam da ih jedem, to mi je najomljenijii obrok u danu. valjda nije od da se pretvaram u konja :D

Edited by darling
Link to comment

da da ja ih isto kuvam u mleku, a pocela sam da kuvam i celo zrno (tj kuvam u vodi 15-ak min i ostavim preko noci da bubri, a ujutru "doradim" mlekom), od kako sam probala steel cut oats zob je za mene postala zitarica vise klase.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...