Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

čekaj, jel se vejveri rešavaju 1 po 1, tj. svako dobije jednog u prvom krugu, pa onda ide drugi krug itd.? dobio čovek koji je iznad mene na tabeli Ajua a meni ga nije dalo. jedino objašnjenje mi je da je to zato što su mi dali tačno 1 vejvera u prvom krugu, tj. onu Prslinovu dugokosu cepanicu... :isuse:

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

čekaj, jel se vejveri rešavaju 1 po 1, tj. svako dobije jednog u prvom krugu, pa onda ide drugi krug itd.? dobio čovek koji je iznad mene na tabeli Ajua a meni ga nije dalo. jedino objašnjenje mi je da je to zato što su mi dali tačno 1 vejvera u prvom krugu, tj. onu Prslinovu dugokosu cepanicu... :isuse:

 

Једино логично је да иде један по кругу. Зато и има да се направи листа приоритета за вејвере. Ваљда ће Ају добро да се покаже сад кад је код мене.  :D

Link to comment

Ja početkom nedelje stavio tri vejvera na listu i dobio svu trojicu.

 

Sreća da je Kejnara proradio danas inače bi me Jesus urnisao danas u ime cenjenog protivnika. Ali siguran sam da će me dokusuriti neki njegov skriveni adut tipa Sterling.

Link to comment

Пантелија ми задао неколико снажних удараца, пре свега кроз Санеа и Агуера. Није помогла ни повреда мог Мендија, али га је бар заменио Данило.

 

32:23 за сада, имам шансу да узвратим преко Ричија и Лаказете. Видећемо.

 

Занимљиво као и увек :)

Link to comment

Честитке, Пантелија! Било занимљиво на крају захваљујући Лаказетеу, али јасно је било да би евентуални преокрет био право чудо. 

 

У тиму болница, повређени Погба, Кин, Менди, Ериксон, Бентеке, Хитон... Ко преживи, причаће.  :cry:

Link to comment

Поштовани колега,

 

Седим са адвокатом и каже ми да имам основу да те тужим због довођења људи у заблуду.

 

Срдачно,

Прслин - последњи у Бетону, први у Драфту

Link to comment

Честитке, Пантелија! Било занимљиво на крају захваљујући Лаказетеу, али јасно је било да би евентуални преокрет био право чудо. 

 

У тиму болница, повређени Погба, Кин, Менди, Ериксон, Бентеке, Хитон... Ко преживи, причаће.  :cry:

 

Hvala Prsline dragi, Sane je neocekivano iskocio i resio dvoboj, nije Lakazet mogao sve sam.

 

Cekam da se VVD vrati i pokida  :cry:

Edited by pantelia
Link to comment

Druga uzastopna ubedljiva pobeda. Ukupno najveci broj bodova. Debitant u ovom formatu!

 

Svaka ti cast, ali ne moras bas toliko da forsiras. :) Uprkos tvojim i Koltrejnovim naporima, na jedvite jade dobih masinu, a imao sam sasvim fin rezultat. U sledecem kolu se od Svaroga ocekuje neko izvanredno izdanje, kako vec red nalaze.

Link to comment

Поштовани колега,

 

Седим са адвокатом и каже ми да имам основу да те тужим због довођења људи у заблуду.

 

Срдачно,

Прслин - последњи у Бетону, први у Драфту

 

Nije zabluda, ja jesam prvi u ovoj jacoj ligi. Ti kolo vodis u toj skracenoj :P

 

Mada, kao pravi i iskreni fantazer, moram da priznam da si i ti delom zasluzan za ovu moju rapsodiju, jer sam pre 2 sezone upao u Premer kada si ti odustao, pa sam sad za sezonu iskusniji u najjacoj ligi :)

 

Mada morma dapriznam da me zanima stanje u vasoj Draft ligi... evo nase tabele, pa ubaci i vasu da vidimo ko to tamo koga...

 

2laqzdg.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...