Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Поручниче, јесам добро израчунао: 75:62 за мене, па -4 што сам мало ишао у минус и у сутрашње утакмице улазимо са 69:62, мојим Гроссом и Елиотом и твојим Хемедом и Салахом...

Ух. Салах игра свих 90 минута и даје хет трик. Штета, имао сам шансу данас али мрка капа. :(

tumblr_omi4cfcR261shgs1po1_500.gif

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поручниче, идемо опет матиш, а знаш колико га не знам и да се увек зајебем...

 

Код мене 71 ако остану ови бонуси (75 освојених бодова минус 4 бода због традиционалн уживанције одласка у минус). 

 

Код тебе 69 ако остану ови бонуси. 

 

Мени остао Гросс и Елиот, теби Хемед. Мени је очигледно да матиш даје веће шансе мени, али... Ја на старту рекох да не знам матиш. Према томе, ако ја мислим да мени матиш даје више шанси, то значи да си у ствари ти имаш више шанси и да си вероватно већ победио.  :(

Link to comment

Поручниче, идемо опет матиш, а знаш колико га не знам и да се увек зајебем...

 

Код мене 71 ако остану ови бонуси (75 освојених бодова минус 4 бода због традиционалн уживанције одласка у минус). 

 

Код тебе 69 ако остану ови бонуси. 

 

Мени остао Гросс и Елиот, теби Хемед. Мени је очигледно да матиш даје веће шансе мени, али... Ја на старту рекох да не знам матиш. Према томе, ако ја мислим да мени матиш даје више шанси, то значи да си у ствари ти имаш више шанси и да си вероватно већ победио.  :(

Ово је дуел равногорских титана, па нек победи ко буде бољи, ионако ћемо да после утакмице поделимо оно мало проје, црног лука и старога сира, и заложимо се мученицом. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Kako kuka Prslin a odvalice ga ki s' granu.

42.gif

 

 

 

Мали мало мање пасуља да једеш. Надима те. :fantom:

 

 

Отпиши му на неискуство, молим те. Јасно је свима који знају ишта о овој игри да сигурно добијаш. 

Link to comment

42.gif

 

 

 

 

 

Отпиши му на неискуство, молим те. Јасно је свима који знају ишта о овој игри да сигурно добијаш. 

Ти испод тезге да оставиш килче мученице из Качера. :s_c:

Link to comment

Поделићемо, поделићемо: теби лук и стари сир, мени проја и мученица.  :whistle:

I ja cekam da me taj Hemed sahrani tako da se pripremi da bazdis na luka i staroga sira

 

 

Doduse tu je i balerina da me dokrajci  :(

Link to comment

Imam 2 poena manje od protivnika, nada za preokret nalazi se kod vihornih bekova arsenala, belerina i kolasinca.

Realno je da u ponedeljak dođe rezultat 4:3 golom zirua u nadoknadi, kolasinac crveni u 63' belerin samo žuti, ukupan broj bodova -3. Kolo završavam sa talicnih 66 poena, dovoljnih za 6 mesto betona.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...