Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

ajd da ne smaram vasu na pp. kako ste zamislili to sa skupljanjem? posto ja licno nisam u srbiji, ali bi da cimam tasta (ovi koji imaju tasta znaju koliko su to osetljive stvari :) ), treba li ja da ostavim adresu nekome i broj telefona, pa cete se vi dogovoriti sa njim ili idete u strogo odredjeno vreme a ja dam adresu i njemu vreme kada cete doci ili mora karanfil u reveru pa na tom i tom mestu (i neka lozinka da se zna kome se sta daje :) ).

Link to comment
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

imam IBAN ali sasvim sigurno nece stici novac do petka (a i necu moci da idem do banke nikako)
jbg :(jel mogu onda vas koji idete da iscimam za tačnu adresu tih ljudi, pa da šibnem neki paketić robe odavde?ili pošaljem kad se dotociljam u materinu, cenim da im pomoć u bilo koje vreme treba.
Link to comment

ojoj, pomesala sam nickove :isuse: . izvini cika tale. kuca u sumadiji se odnosila na djordja geprata. koji ne ucestvuje u ovoj raspravi. 2x :isuse: .poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
Pošaljite mi na PP broj i ime šta već treba za slanje para.
+1a vasa bi mogao, ako nema, da otvori i moneybookers/skrill account za uplate iz non-usa zemalja.pomogao bi i nama iz srbistana koji se ne vole zajebavati po salterima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...