Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

The UK will vote on whether to remain in the EU on Thursday 23 June, Prime Minister David Cameron has said.

The prime minister made his historic announcement in Downing Street after briefing the cabinet.

Link to comment

The UK will vote on whether to remain in the EU on Thursday 23 June, Prime Minister David Cameron has said.

The prime minister made his historic announcement in Downing Street after briefing the cabinet.

 

65288.jpg

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Ako vala, nek vide malo i Nemci kako je kad se uhvatiš u savezništvo sa Englezima.

 

On a serious note, kakva su uopšte pravila oko izlaska/izbacivanja već postojećih članica iz EU. Sad mi neka koleginica objašnjava kako ne postoje mehanizmi da se neka već postojeća člania izbaci?

Link to comment

Koliko se sjećam svega što se baljezgalo po tzv. medijima kad je Grčka bila na tapetu, ta pravila ne postoje ni za veće ni za manje članice... Jednostavno, postavljači pravila nisu mogli ni da pojme mogućnost da bi neko nekad mogao poželjeti/biti primoran da napusti to elitno društvance...

 

Edit - sad vidimda je ova veća-manja priča potpuno promašena, učinilo mi se od onog Dagmarinog "već postojeća" da je "veća"

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Gove, Grayling, Duncam Smith... u Leave EU kampanji. Boris jos neodlucan, Tereza za EU.

 

 

Boris Johnson's decision to campaign for Britain to leave the EU is being regarded as a huge boost for the Out campaign.

 

 

A loyal Tory insider told me re #Boris "everyone knows he is really pro-European so what he is doing is about pure political calculation."

 

Link to comment

Pa na mom malom uzorku najradije bi pojeli Kamerona, izbacili Englesku, a onda ukinuli pare/izbacili Poljake, Mađare i ostale nekooperativne istočnoevropljane. Svi ih samo muzu za pare i iskorišćavaju, a onda kad je tvrdo hoće da izađu.

I've heard that song before :dry:

Link to comment

Naravno da neće izaći, to je loše za biznis. A Boris gradi poziciju za sledeće izbore.

 

Inače, u kakvom je EU kurcu svedoči to da im 1 Kameon pomera dupe kad hoće. 

Link to comment

 

Bice bar 60% za ostanak i jos jedna pobeda Kameruna.  :cry:

Cak i da nisu dobili nikakav dil, ogromna vecina bi bila za ostanak. Pogotovo kad dodje dan izbora, strah od promene + situacija sa Skotskom bi bili presudni.

 

 

Meni je isto nezamislivo da izadju. A i uloga Skotske nije za potcenjivanje. Tamo je proevropsko raspolozenje jako, i izlazak iz EU bi vrlo moguce povecao i ucvrstio podrsku nezavisnosti na bar nekoliko procentnih poena iznad 50. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...