Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Dupli derbi protiv Kanzasa (u betonu i draftu) za sada miriše na polovičan učinak, s tim da sam ja u betonu doveo Alexisa a on čak nije ni namestio tim. Eriksen mu je rezervni kapiten tako da ne sumnjam da će sutra zakucati hattrick i doneti mu dvostruku pobedu.

 

Pokojni Man City naravno u dve utakmice kod kuće ne može da zabode jedan CS :isuse:

Edited by Redoran
Link to comment

U poslednje kolo krecem sa pol pozicije, a tamo me ceka razgoropadjeni Bogotac. Pobeda donosi titulu, a poraz najverovatnije bronzanu medalju.

Link to comment

Cestitke Epi na tituli, zaluzeno. Sjajna sezona i za Gulfija. Cekamo da okacimo i konacnu tabelu kad je posloze, to ce biti i redosled biranja u prvom krugu sledece sezone. 

Link to comment

Hvala Ducco. Meni je ovo bila bas super zabava ove godine, pogotovo u poslednjoj trecini prvenstva kad nas je nekoliko bilo u ravnopravnoj trci.

 

Cestitke Gylfiju na pobedi u klasiku.

Link to comment

Evo i konacne tabele u H2H (prosle sezone to ne upisasmo pa smo po nekakvim secanjima sastavljali):

 

1. San Epifanio

2. Gylfi

3. ducca

4. Coltrane

5. Ruxin

6. Malkin

7. Zoki

8. Beowl

9. Pantelia

10. Kanzas

11. Cvrlle

12. Bogotac

 

Jos jednom cestitke San Epifaniu za titulu u H2H i Gulfiju za Klasik. Nadam se da se vidimo u avgustu, mozda i u jos vecem broju. 

Link to comment

San Epi, čestitke!  :0.6:

 

Pizdarija i neizvesnost u h2h-u. Odlična vožnja kroz celu draft sezonu.

 

I veliko hvala Ducci što me je regrutovao u 5 do 12.

Link to comment
  • 1 month later...

Izgleda da ove godine ima na sajtu podrska za draft. Tako da ne moramo sami da se dovijamo, plus necete moci da kukate kako vam Moca krade igrace.

 

Ja bi ovo probao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...