Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

Поздрав, људи. Нисам играо до сад фантази за бициклизам, али сам био заинтересован, па сам ушао у лигу. Надам се да ће бити интересантно.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

ušao

nabacao sam nabrzaka random vozače  isto kao i prošle godine kad sam osvojio titulu da bih mogao ući u ligu, a valjda neću zaboraviti da napravim ekipu. 

u subotu počinje?

Link to comment

Utrčao u ligu 

Kreće hronometrom u 3 i 15, u subotu

 

edit: a za pogadjalicu, mogu brojim, ako će neko da skuplja i postavlja prognoze

Edited by Garnirung
Link to comment

Upao i ja,

mogu ja opet da sakupljam i kacim, ali posto imam dve male bebe ne mogu da garantujem da ce biti uvek bas u vreme pocetka etapa i objavljivano

 

srecno svima koji ucestvuju

Link to comment

Ma naravno, skroz je ok i da se ne sracuna odmah. Ja bi se ponudio da radim nešto od toga al bojim se da sam previše smotan i zaboravan, ne bi to na dobro izašlo.

 

Nek neko cimne malkina da i on upadne u ligu. I otvori topic o TDF, kako tradicija nalaže

Link to comment

Ja mogu da uvece racunam, samo bi bilo lepo da neko izbacuje rezultate od tog dana. I naravno da me neko menja kad upadnem u guzvu :)

 

Što se mene tiče, dil :) Ti broj, ako iskrsne neki put da ne možeš, odradiću ja.

Link to comment

Ne mogu s telefona, da lepo okačim sastav sa sličkom, tako da samo spisak.

Porte

Ion Izaguire

Quintana

Latour

Matthews

Pantano

Calmejane

Kung

Dan Martin

 

 

edit: za Podsemaforca, ako hoćeš, možeš da igraš i pogadjalicu. Pred svaku etapu pošalješ sekretaru na PM svojih pet predloga ko će da osvoji etapu, s tim da odabereš jednog koji je kapiten za tu etapu i ukoliko bude u prvih pet(na toj etapi), dobija duple bodove.

Edited by Garnirung
Link to comment

Pinot
Contador
Majka
Bardet

Boasson Hagen
Hayman
Clarke

Arashiro
Sagan
 

Edit: jos pet sati do pocetka, ko ce topic da otvori? Malkin?

Edited by Čutura
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...