Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

prijatelj koji valja della pokusava da me nagovori na onog xps1330 koga ste i ovde spominjali, ama to sa pdv-om izadje preko 1300 evra, sto ipak dodje mnogo...
...ѕа tri dine garancije i nije bas mnogo...tvoja cifra je jos povoljna, a i tesko da ces u kilo i 800g da dobijes bolju machinu...ja sam doduse subjektivan, za mene postoje racunari i postoji dell...(dobro, mac ne racunam)...preporucio bih ti da odmah uzmes 2gb rama i onda si miran, bar dve dine... Edited by BigLebowsky
Link to comment
toshiba je standard. dobra srednja klasa za everyday koriscenje. ako hoces profi laptop: ibm/dell/mac. ako hoces laptop za igranje i hobije: toshiba. inace - prvo izaberes firmu, a onda biras model i prilagodjavas se ceni. sve pored ova 4 brenda je macka u dzaku i ne smes da se iznenadis ako crkne. inace, nema velike razlike u ceni izmedju 14 i 15. skuplji su i manji i veci od toga. sto se tezine tice, sve preko 3 kg je zlocin ako ces ga iole redovnije nositi sa sobom. svaki gram dole znaci.najveca dellova mana je sto se na njega neces ogrejati... wink.gif
ASUS jebe kevu Toshibi u svim disciplinama.
Link to comment

plus, imam iracionalan hate prema toshibi, kad neko pravi onako jadne baterije od 1,5V i jos ima hrabrosti da ih prodaje, kako misli da nekom proda notebook, ne razumem keve mi....

Link to comment
Dobar je IBM, samo je manje nego lep, vise nego ruzan. A uz to i skuuup.
otkud je on ruzan?da si rekao da je masculinebold u toj svojoj jednostavnostito prihvatam bezrezervno, ali ruzan?naprotiv, crveni nenametljivi detaljcici mu daju bas dovoljnu dozu sofisticiranosti, napravljen je kao od gume.skup jeste, ali je jos uvek jedan od najboljih.14" optimalna velicina ekrana i vrlo, vrlo izdrzlljiv na sve neprijatne situacije /pad, udarac/i odlican support team, ne greje se mnogo i lak je za nosenje.
Link to comment
...ѕа tri dine garancije i nije bas mnogo...tvoja cifra je jos povoljna, a i tesko da ces u kilo i 800g da dobijes bolju machinu...ja sam doduse subjektivan, za mene postoje racunari i postoji dell...(dobro, mac ne racunam)...preporucio bih ti da odmah uzmes 2gb rama i onda si miran, bar dve dine...
taj vec ima dva giga i vistu,, doduse je cena bez pdv al nije velika razlika.
Link to comment
taj vec ima dva giga i vistu,, doduse je cena bez pdv al nije velika razlika.
...ne znam sta cekas...meni je od della latitude D630 prava mera za posao, brz, dobar, lagan, ali je xps bolji, pogotovu ako ces da se igras, a iskreno danas ne postoji lepsi notebook od tog xpsa.... sleek & sexy Edited by BigLebowsky
Link to comment

Anyhow, kome treba popravka toplo preporucujem Mikros u Takovskoj 45a. Imaju sve na lageru, tako da je moguce zameniti DVD citac za 10min, a koliko sam video ni sa kompljikovanijim popravkama nema mnogo cekanja.

Link to comment
Anyhow, kome treba popravka toplo preporucujem Mikros u Takovskoj 45a. Imaju sve na lageru, tako da je moguce zameniti DVD citac za 10min, a koliko sam video ni sa kompljikovanijim popravkama nema mnogo cekanja.
Ako nije problem, koliko si platio to zadovoljstvo ?
Link to comment

Pazi, koji god lap-top da uzmes, bacit ces ga za tri godine, pa ces opet uzimat drugi. A, svaki od ovih danas ti zavrsava sve poslove i izdrzat ce puno vise od tri godine.Edit: + sto su danas svi: - Made in China.

Edited by Atreid
Link to comment

Proslo je vreme kada su Dell, IBM i Toshiba bili sigurna kupovina, a ostali macka u dzaku. Trziste se promenilo, i sada i Dell fula, a Asus i Acer, naprimer, prave jako dobre sprave.Koliko mi se cini, trenutno Acer ima nekoliko best buy modela u 15-17" kategoriji, makar na domacem trzistu. Aspire 7520G i 5920G, npr.

Link to comment
Proslo je vreme kada su Dell, IBM i Toshiba bili sigurna kupovina, a ostali macka u dzaku. Trziste se promenilo, i sada i Dell fula, a Asus i Acer, naprimer, prave jako dobre sprave.Koliko mi se cini, trenutno Acer ima nekoliko best buy modela u 15-17" kategoriji, makar na domacem trzistu. Aspire 7520G i 5920G, npr.
Pazi, koji god lap-top da uzmes, bacit ces ga za tri godine, pa ces opet uzimat drugi. A, svaki od ovih danas ti zavrsava sve poslove i izdrzat ce puno vise od tri godine.
Potpis za ovo gore napisano. Koristio sam malo do sad onaj Acer koji sam spomenuo na prvoj strani i mogu da kažem da sam prijatno iznenađen. Tačno je da se greje, ali se to ne oseća pod rukama jer se vazduh izduvava sa strane. E sad, kako će da se ponaša Turion pod većim opterećenjem je pitanje, ali ipak to nije ista klasa ako Core2Duo.I nije mi jasno zašto se diže toliki hype oko Della. Imao sam priliku da proturim kroz ruke 3 razdrndana komada od kojih su dva gubila kontakt na ekranu prilikom pomeranja istog a treći je mogao da radi samo kad mu je memorija u jednom od dva slota. Nisam siguran da je u pitanju samo ljudski faktor.I na kraju da lažem da sam bio impresioniran jednim od ovim modela. U pitanju je inače kineska korporacija koja proizvodi sve, od tostera i mobilnih telefona pa do računarske opreme.@MalteseHvala na informaciji. Ako je kod njih DVD rezač 55? sa ugradnjom onda ću radije da im dam da sve završe nego da sam nešto prčkam.
Link to comment

ko priznaje.... :blush: Eto koliko postojanje konkurencije odgovara nama kako potrošačima. Do pre neku godinu nije ni u ludilu mogao da se kupi laptop ispod 1000?.Nego, malo sam proguglao, ovi Kinezi su neverovatni.Imam osećaj da će nakon olimpijade da nas zatrpaju njihovim brendovima. Već smo se navikli na Lenovo koji je ušao u sastav IBM-a a ovaj Haier je izgleda još veći igrač od njih.

Link to comment
ko priznaje.... :blush: Eto koliko postojanje konkurencije odgovara nama kako potrošačima. Do pre neku godinu nije ni u ludilu mogao da se kupi laptop ispod 1000€.Nego, malo sam proguglao, ovi Kinezi su neverovatni.Imam osećaj da će nakon olimpijade da nas zatrpaju njihovim brendovima. Već smo se navikli na Lenovo koji je ušao u sastav IBM-a a ovaj Haier je izgleda još veći igrač od njih.
Errr, Lenovo je iskesirao IBM, i pazario njihovu PC proizvodnju. Svota je 1.25 bilijuna™, akosenevaram. Tako da je other way arround. :) Edited by kovik
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...