Jump to content
IGNORED

Puške


casperbgd

Recommended Posts

zavrseno/smireno, samo te molim da editujes ovo njegovo "lupas gluposti" (sto je prouzrokovalo moje koje si editovao...cisto ono malo, uzrocno-posledicne veze radi...) ja nikog do sad nisam potkacio prvi, ma koliko lupeto ali da mi dolaze juniori i pored svog lupetanja pisu kako ja pisem gluposti...hm, taj film se ne daje
Izbrisao sam to što si tražio.
Link to comment
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vasilij Zajcev

    17

  • Šumejker-Levi 9

    6

  • nesha taxista

    5

  • casperbgd

    5

Strucnjak, a sta je ovaj deo iznad cevi? Verovatno da vojnik tu cuva karmin i ajlajner... ;)
Odgovor si dobio i izgleda da je u pitanju karmin.
Ja sam gadjao laznjacima... Na 150m je bila postavljena neka meta velicine tenka i mi smo to trebali da pogodimo. Bio sam u prvoj grupi od po 6 ljudi i ono - ispalio prvi, malo se isek'o ali usi otpale od brujanja u istim. Naravno, promasio sam za par metara. I onda gledam, ispred mene jos 3 komada, jebote! Ipak sam nekim trikovima pogodio 2 od 3 bez da sam se dodatno sjebao...A onda je usledio spektakl - gledanje drugih tj. kako im odvaljuje ruke :D Znaci, svi su bili iskasapljeni, neki su naslanjali kundak na biceps a jednom slabijem decku iz Kragujevca se nisan zakucao u celo :lol: (znam da nije smesno ali jebiga)
Iznenadio sam se kada sam procitao tvoje iskustvo.Prosto je neverovatno da danas neko koristi tromblonske mine.Zaista me interesuje da li postoji neki podatak o tome da je neko unistio moderan tenk tromblonskom minom?Koliko vidim savremene puske nemaju opciju ispaljivanja tromblonske mine pa racunam da postoji razlog za to.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...