Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

Kad smo vec kod kaputa (muskih) - mislim da bi trebalo da odes i do Avangardie, bas sam sinoc prolazila i spazila da su preobukli izlog (onaj u Kolarcevoj, moze biti da je na Bulevaru veci izbor)

Edited by apotekarica
Link to comment

Ma kako sam samo mogla da zaboravim najbolju prodavnicu carapa u Beogradu (ali ne za one sto nose zenstvene cipkaste sa likrama denovima i halterima, vec za nas sto nosimo tople dokolenice i hulahopke, jednobojne, raznobojne, tople, divne, reljefaste, romboidne, koncane, cvetaste i ostale...) Dakle, u prolazu ispod Doma omladine, na raskrsnici na kojoj se spajaju stari i novi deo prolaza, ima jedna radnjica koja ne znam kako se zove. Tu imaju naajbolji izbor carapa koji sam ikad videla u zivotu, kolekcija se redovno dopunjava i obnavlja, cenim da je to fajnest seleksn turskih carapanaca, ludilo dokolenice su od 100 do 200 dinara, najcesce su 150. Otkad idem tamo, imam carapa ko nikad u zivotu. To za zene. Muskima, nazalost, slaba vajda.

Link to comment

e, gledam sad sajt dragane ognjenovic. software nesto ne radi, bice da je under construction, ali u sekciji actual pridnu ima par finih aljina (ako izuzmem volancice)

Link to comment

Ako od ovoga moze alternativnije onda stvarno.....Subotom ko ima volje dodje u NS na najlon pijacu. Odete u Romski sektor, a tamo... Ukradene kosulje, manitili, kaputi, sakoi, odela, nautica jakne... iz Z. EvropeceneKosulje - od 100 do 500 dinsakoi 300-800 dinza 1000 din se uspelo dobiti - 2 sakoa i 5 kosulja

Link to comment

ovo me podsjetilo na suknju od santung svile (duga, a-linija) koju sam kod kineza pazarila za 600 dinarabila je i jedna safari jakna, fenomenalna, od mjesavine lana i svile, za 1000 dinara, ali velikai salovi za 300. dzemperi, pokatkad. u novom objektu (al ne znam broj butika, na spratu pa desno) ima solidnih i kvalitetnih dzempera za oko 600 din prodavnice koje drze svilu (pravu, ne sinteticke pidzame na medvjede koje se prodaju pod firmom svile) se ciklicno otvaraju i zatvaraju; prosle godine je u novom objektu butik br 82 (cini mi se, a u svakom slucaju na spratu preko puta stepenista, pa mozda se neko sjeti i napise gdje su preselili) imao fenomenalne kimonoe i haljine, al je na zalost ispariogeneralno, 99% robe kod njih je smece, ali ima i biserae, da: ovo je situacija s kraja septembra

Link to comment
ovo me podsjetilo na suknju od santung svile (duga, a-linija) koju sam kod kineza pazarila za 600 dinarabila je i jedna safari jakna, fenomenalna, od mjesavine lana i svile, za 1000 dinara, ali velikai salovi za 300. dzemperi, pokatkad. u novom objektu (al ne znam broj butika, na spratu pa desno) ima solidnih i kvalitetnih dzempera za oko 600 din prodavnice koje drze svilu (pravu, ne sinteticke pidzame na medvjede koje se prodaju pod firmom svile) se ciklicno otvaraju i zatvaraju; prosle godine je u novom objektu butik br 82 (cini mi se, a u svakom slucaju na spratu preko puta stepenista, pa mozda se neko sjeti i napise gdje su preselili) imao fenomenalne kimonoe i haljine, al je na zalost ispariogeneralno, 99% robe kod njih je smece, ali ima i biserae, da: ovo je situacija s kraja septembra
oh, da kako sam zaboravili kineze. ja sam kod njih pazarila ogromnu kolichinu svile za bijedne pare. upravo u tim ciklichnim radnjama. nekako mi se chini da imam istu suknju (shampanj boja i bordo) :).do pre nekog vremena jedna od radnji se nalazila preko puta novog merkatora u onim zgradama. vise je nema :(sva roba koju sam pazarila ima etikete namenjene z trzistu, te kontam da je nekako zalutalo do nas. greshke nisam primetila.
Link to comment
:lolol: jeste. bordo nisam nasla. jer si je ti kupila.ima i bluzica, al sa bez ledja (a to ne volim)
cu ti je zajmim kad treba :)imam i bluzice. obe. i super su. (ja volim kad su bezledjne).al ne nosim ih u ansamblu. bluzice obichni idu na neke shiroke lanene pantalone.
Link to comment

eeeeee, pa ne moze da se prica o Kindzosima a da se ne pomene epicentar fensi kineske robe u Svetozara Markovica 10, I sprat, interfon Fashion Room. Doduse, nisam sigurna da ovim ne otvaram i kriminogeni dosije zvani "beogradski fashion room-ovi" ali, kome je do zaista dobrih kopija (ne bash vrhunskih, ali upper middle class) za male pare - prava meka. Imaju bukvalno sve - od cipela, preko tashni, naocara, kaiseva, nakita do garderobe (malo vise za zenskinje, opet, nisam preterano ni zalazila u mushki deo) - primaju kartice, cekove, uredno izdaju fiskalni racun, ne izgovara se nikakva sifra na ulazu ("salje me boki" i sl.) rade svim danima osim nedelje od 11 do 22. Plus, retko ljubazno osoblje, posebno kad se uzme u obzir da je kucni red takav da mozete da rovarite koliko hocete, isprobavate n stvari odjednom, dovlacite drugarice i uzu rodbinu u kabine i sl. Primaju rezervacije, bez avansa (npr. danas kazem doci cu do ponedeljka u tri - ako se ne pojavim, stvar se vraca na stender, ali ne ispaljuju kupce ako se u medjuvremenu pojavi drugi interesent). Malo kubure s brojevima, i naravno ima kojekakvih bizarnih sekoaleksicoidnih komada, ali, kad se pretrebi po radnji, da se svasta iskopati.

Link to comment
Ma kako sam samo mogla da zaboravim najbolju prodavnicu carapa u Beogradu (ali ne za one sto nose zenstvene cipkaste sa likrama denovima i halterima, vec za nas sto nosimo tople dokolenice i hulahopke, jednobojne, raznobojne, tople, divne, reljefaste, romboidne, koncane, cvetaste i ostale...) Dakle, u prolazu ispod Doma omladine, na raskrsnici na kojoj se spajaju stari i novi deo prolaza, ima jedna radnjica koja ne znam kako se zove. Tu imaju naajbolji izbor carapa koji sam ikad videla u zivotu, kolekcija se redovno dopunjava i obnavlja, cenim da je to fajnest seleksn turskih carapanaca, ludilo dokolenice su od 100 do 200 dinara, najcesce su 150. Otkad idem tamo, imam carapa ko nikad u zivotu. To za zene. Muskima, nazalost, slaba vajda.
Tu radi jedan... errr, wierd looking guy, i redovno imaju boNbonice za cijenjene musterije?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...