Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

  • 7 months later...

Man bun, štucovana brada, cream based off-white pončo, deep black skins, rich brown with hazelnut highlights agzice, komad royal striking red platna. Koga ste zamislili?

 

Spoiler

Linijskog sudiju, naravno.

 

20180902001.thumb.JPG.b246a5edc59af1fc1d99c39a065059d5.JPG

 

20180902002.thumb.JPG.99669079ffedec86d1aacc23066cf209.JPG

 

Definicije boja courtesy of Perina ćerka, samoproklamovani skilled hue interpreter. Pera wouldn't know, blago je slep za boje.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Andrea Oricio baš tera modu sa džepnim maramicama, kao da je u džepiću pokušao da sakrije papagaja glavom nadole. Ubeđen je da je prezgodan, sreća te nojevo perje nije proglašeno za najnoviji krik mode.

 

Iandrea_oricio_oebs.jpg

 

 

Andrea-Orizio.jpg

1.jpg

licnostGodine03.jpg

Link to comment

'bem ti talijanca i njegov stajling... od onih silnih predstavnika najeleganci nacije, nama zapade ovaj ekscentricni krijumcar papagaja :D 

bar da mu ta odela lepo stoje, nego i kosulje i odela izgledaju kao da su iz neke prastare yumco kolekcije.

bas cudan neki talijanac.

Link to comment

u uscu, zaboravih kako se zove radnja. piquadro je torba.

 

ova nije imala rucke, samo jednu i ono za preko ramena, i in hinsight nisam bas prezadovoljan kupovinom, jer je stari unutra izgleda nosio i cigle (sto je trebalo da pretpostavim da ce uraditi), pa se rucka odsila.

 

@MayDay

Edited by nenad
Link to comment

Neki dan sam se našao u društvu s tri kolege i 75% nas je imalo Tom Tailor majicu/košulju. 

Kad pogledam svoj ormar - 66% TT, 25% s. Oliver i ostatak nešto što se zalomilo usput. Radim uredski posao i furam taj nekakav business casual, ali sam zapeo u već navedenu mejnstrimu.

 

Čini mi se da nema povratka. 

Link to comment
On 19.9.2018. at 12:17, MayDay said:

Kako da pretpostavis da ce nositi cigle. 

 

Pogledacu ja kasnije danas u Cika Ljubinoj ima onih nekih muskih radnji, pa javljam da znate.

 

a jbt, nije stvarno nosio cigle, nego svakakve gluposti, puno stvari koje su ukupno jakooo teske. 😂

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...