Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

i onim bakinim dzempericima na kopcanje, uglavnom u beige tonovima.stvarno, koliko hot treba neko da bude pa da u tome ne izgleda ko kreten?
ovoliko?ovaj u sredini je i zasluzan za popularizaciju tog stilaSNN0327C_682_383333a.jpg
Link to comment
@burekdzija...bravo za burberry...bas danas citam novi GQ i videh da je prada izbacila nesto slicno....za tricavih $1800 <_<
imao je beneton prosle sezone dobre djubretarce. nisu bas burberry i prada, ali su bili bas lepi. meni se na muskim djubretarcima nekad ne svidja ako su mnogo mekani i gnjecavi, a ovi beneton su bili gusto tkani i bas tvrdi (kako ga opisah, moze covek svasta da pomisli :lol: )
Link to comment
Prestaće kad mu dođu bubice pa obuče nešto po svom ukusu... wink.gif
ne bira on sam svoju garderobu, to je istina, ali stilisti se ipak moraju prilagoditi zahtevima i zeljama selebritija.nesto mi je tesko da poverujem da je ovaj raspasani rep od kosulje bio ideja strucnog lica :D mada, nikad se ne zna...
Link to comment
ne bira on sam svoju garderobu, to je istina, ali stilisti se ipak moraju prilagoditi zahtevima i zeljama selebritija.nesto mi je tesko da poverujem da je ovaj raspasani rep od kosulje bio ideja strucnog lica :D mada, nikad se ne zna...
Ovde mladež, pogotovo muška studentarija, već par godina masovno nosi džempere sa okruglom ili V kragnom (bez dugmića), ispod kojih obavezno viri raspasana košulja, iz rukava vire i manžetne od košulje a kragna mora da bude razvrljačena.
Link to comment
Ovde mladež, pogotovo muška studentarija, već par godina masovno nosi džempere sa okruglom ili V kragnom (bez dugmića), ispod kojih obavezno viri raspasana košulja, iz rukava vire i manžetne od košulje a kragna mora da bude razvrljačena.
ali on se takav pojavio na nekom red carpet eventu :( dobro da nije i ogrnuo peskir oko vrata.edit nebitno Edited by Leia
Link to comment
Ovde mladež, pogotovo muška studentarija, već par godina masovno nosi džempere sa okruglom ili V kragnom (bez dugmića), ispod kojih obavezno viri raspasana košulja, iz rukava vire i manžetne od košulje a kragna mora da bude razvrljačena.
di je to ovde?...ja ovde kad obucem tako nesto slicno(preko dana), recimo sa kosuljom ispod ili sa polo majcom(da kragna viri) svi me manje vise zezaju (ribe vise nego tipovi) da je jako prepi tj. kao neki school boy :unsure: ... mada... padaju na shalove koji se neobavezno nose... B)@paculla...nema ovde toliko benettona...ima jedna prodavnica u nekom outlet molu, i to su sve sajedno nekako strpali sa sisley-em (naravno zato sto je isti djavo)...malo ima muske garderobe, ponesto dzempera, i pokoje pantalone, i sakoi koji mi se manje vise ne svidjaju... Edited by scepa
Link to comment
di je to ovde?...ja ovde kad obucem tako nesto slicno(preko dana), recimo sa kosuljom ispod ili sa polo majcom(da kragna viri) svi me manje vise zezaju (ribe vise nego tipovi) da je jako prepi tj. kao neki school boy ... mada... padaju na shalove koji se neobavezno nose...
prepi je kompliment -_-
Link to comment
prepi je kompliment -_-
pa i ja mislim.da ne pomisli auditorijum da sam neka konzerva, prost je fakat da nema bas mnogo onih kojimogu da iznesu (to pull it off?) svaki modni eksces.kao sto je bolje biti bogat ceo zivot nego siromasan 1 dan, bolje je izgledati prepi nego odsebe praviti budalu.
Link to comment
zekstrauj2.jpg
Meni se ne svidja ovaj naddzepnjak s leve strane i (polu)skriveno zakopcavanje, inace je simpatican model (ali moras ga probati, cini mi se da neki robusniji sako ne moze lepo da stane ispod, ovaj batica nosi samo kosulju i prsluk) Edited by apotekarica
Link to comment
Meni se ne svidja ovaj naddzepnjak s leve strane i (polu)skriveno zakopcavanje, inace je simpatican model (ali moras ga probati, cini mi se da neki robusniji sako ne moze lepo da stane ispod, ovaj batica nosi samo kosulju i prsluk)
ne moze nikakav sako, pogledaj ramena i rukave....
Link to comment
ne moze nikakav sako, pogledaj ramena i rukave....
Mda.Inace, bezveze je kaput, iz razloga koje je Apoteque navela. Moze to mnogo bolje.U 1 od 2 Next/Sorbino/SonyBono na Bulevaru K.A. izlozen je slican model, - ove gluposti. Dakle, dosadni i skupi mnml :). Stim sto je materijal malo drugaciji (glatkiji valjda), pa i izgleda crnje od ovog na slici.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...