Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Crno vreme doslo, gejevi voze besna kola a mi macho momcine se patimo u ispodprosecnim... Jos ti Duci da uzmes recimo Mazdu sesticu i da idem na savski most pa hrabro da skocim...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Necu jos u gejeve, za sada mi je ok u macho drustvu.
Nego, zamisli kako ovaj uziva u tvojoj zavisti

Evo zamisljam kako ste u to ime organizovali zurku, u nekoj novosadskoj Plavoj ostrigi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Porucuje ti ravaneli da cim otopli dolazi u kenjaru da ti sve picke pokupi. 

Kaze bice milosrdan i ostaviti ti koju brucu ako pristanes na flekanje od SM do Velikih Radinaca.

Link to comment

trebao bih da kupim nesto za oko 3000, eventualno 3500e

o automobilima ne znam apsolutno nista. gledam oglase, glava me zabolela

 

jedino sto znam da bih uzeo mali auto, verovatno benzinac, sa 5 vrata

u moru ponude namece mi se neka opel korsa d, 2007-2008

citam po netu, da je relativno pouzdan auto, da se dosta vozi kod nas, pa samim tim popravke nisu problem, a i meni na oko deluje ok

motor bi verovatno 1.2

i takvi automobili su uglavnom tako oko 3 -3500

naleteh na jednog u oglasima 2300, kupljen u svajcarskoj. koliko bi kostala carina i porez na takav automobil?

 

ustvari hteo sam vas pitati, jel valjaju te korse necemu? jasno mi je da je auto od 10 godina starosti nepouzdan, da se mogu ocekivati kvarovi itd, ali generalno, kako se pokazao taj model ako neko ima iskustva

 

i uopste oko kupovine polovnih automobila, jel to bolje na ovim auto placevima ili direktno od vlasnika? ponavljam ne znam ama bas nista o automobilima, svaki savet je dobrodosao. ne znam ni kako cu uopste provesti celu tu operaciju, posto je sve u vezi kupovine automobila meni totalna nepoznanica

ako je auto registrovan u srbiji, jel ga prevodim na mene odmah ili cekam da istekne registracija? ako se kupuje direktno od vlasnika, jel se pravi tu neki ugovor, pare idu legalno preko racuna ili onako domacinski "na ruke"?

Link to comment
On 18/1/2018 at 8:02 PM, Duci Simonovic said:

Zamoljen sam da prenesem

 

 

I Z J A V A

 

Kupio sam pasata b7

i mozete svi da mi ga duvate

zli gli najvise

 

Ravanelli

Rek'o bi čovek da je kupio ne znam ni ja šta kod ovakvog hvaljenja. A on se hvali što je kupio passat.:1_grinning:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...