Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

i ako moze momcilo malo da nam se eksponira :)

 

mazimo se ivan i ja jutros, zvace nesto...pruzim dlan da ispljune da vidim sta je....zub! :) neki kutnjak, prednji su se vec promenili....sacuvacu ga :)

 

majka me grdi sto ga zovem sin, moja beba, "to je kucni ljubimac,nije covek!!!.....aaaaaaaaa ...ja njoj da mi ne ogranicava Ljubav....ona meni nije isto, da imas decu znala bi...ma idi bre...znam bila bih luda i za detetom svojim, ja sam luda, pa luda i overprotective. sta cu kada ga volim. jes da ima 4 noge i dlakav je...moj je :wub:...i ja njegova ..samo me grli i ljubi :wub: 

Link to comment

Ovo je "whippet", aka "mali engleski hrt". Medju hrtovima dodje kao "srednja veličina" (medium). Small bi bio tzv. "mali italijanski hrt" koji je - baš juče čujem "small" i sladak i sve al' plašljiv do boba. Ovaj je ok a zaista je i brz k'o struja - u park hoće da se druži a druženje započinje tako što 2-3 puta optrči oko nekog kučeta dok ovo shvati da se nešto događa... ovaj je malo ispod 13kila, 6 meseci. Verovatno će da ide do 15-16. Kila.

Za dlaku mu ne dajem ništa posebno a pseću hranu još kao "tražimo" al to više mi što je kupujemo nego on što (istu) jede... ????????????

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

                                                                           Mimikrija. Obavezno se ili sapletem ili ga zgazim.

 

                                                                     25087333edac39da09206eccd0afea9e39d2f4a6

                                                                     

                                                                                        Vreme nam za presvlačenje.

 

                                                                     2508733528f69ccff86042f4d29c09e0ebb54a86

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

jeste :) i zna vec neke rukama i glavom sto pokazujem kada me mrzi da pricam ili kada je daleko...

a ja sa njim ...sta mi prvo izleti :)

 

ma oni kad su mali sve kapiraju i skupljaju ko deca....a cak mislim da moze da oseti sta mu se kaze, imam komsinicu meksikanku, ne zna da bekne engleski....ona ga zove ..on dodje, pa mu tepa, on mase repom 300 na sat...

 

nas dvoje mozemo citav blog (ne prelazimo ulicu) da obidjemo bez rec da progovorim sa njim a da nije na povocu...sa sve golubovima usput sto juri i mackama ispred jedne kuce. samo glavom i zvuk neodobravanja od mene. pojma nemam kako smo dosli do tog nivoa, nikakav trening nije tu pao....

 

 

svidja mi se sto je nepoverljiv prema ljudima, treba mu vremena da stekne poverenje...a kad stekne, primecujem da se identicno ponasanja kao sa nama :) ....i bas voli pse.

zadnje dve nedelje je cak pokazao i zube kada ga je neki drkadzija pas grickao i rezao (doduse taj je i na ostale  pse isto radio)...i to je prvi put da smo ga videli da uzvrati, mada ga je napadao tako sto dodje izmedju mojih nogu, drkadzija pas dodje da ga ujede, a ovaj moj ga onda po njuski ugrize...a izadje ispod mojih nogu i ispred mene stane kao da me cuva. doslo mi da kazem tom coveku da je moron...ali bio je stariji pa kao ajde...svi se lepo igraju i on ulece i nece da ode...mislim, rekla sam mu da ide sa svojim psom na drugi kraj parka jer ocito pas nije socijalizovan...i jok, ladno me nije razumeo ili je ignorisao. i tako nas sve oterao iz parka :( ...

i frka mi je kada deca mala (2-3 godine) hoce da ga pomaze...ona obicno trce ka njemu a on bi onda da se juri sa njima, pa se bojim da ih ne obori.

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...