Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Posle par minuta je ustala i odskijala do cilja. 

A Sifrin je imala najvecu brzinu na ndonjem delu staze. Jebote, slalomasica najbrza uspustu. I to joj nije prvi put. A mislim da je prvi put na podijumu. I umesto da je Lindsey stize na njenom LL, ona izgubi 60  bodova. Lagano ce Mikaela do velikog globusa po svemu sudeci. Nem ako da je ugrzi. Lara i Ana nista posle vracanja.  Ilka povreda, Sofija takodje losa, Linzi nez bodova...

Link to comment

Nevena bila fenomenalna jutros u slalomu kombinacije (zbog loseg vremena, prvo odrzan slalom, a kasnije otkazan SG). Sa brojem 39 zavrsila na 11 mestu. Samo 2 takmicarke bile bolje vise od 0.4 sekunde od nje. A bila blizu svim vrhunskim, Vlhovoj npr 0.3 iako je preko 30 mesta isla iza nje i imala mnogo losiju stazu.

Samo da je zavrsila taj otkazani spust, bilo bi gomila bodova. Steta.

Ujutru muski SG u Val dizeru i zenski SG u Sent Moricu

Link to comment

Ali dokle ide idiotluk ovog glupandera na ES. Skija Nemac Sander i covek odlicno skija (vidi se golim okom) i konstantno ima drugo prolazno vreme, ali zaostatak za fenomenalnim Svindalom ogroman (drugi zaostaje 1.4 sec) a on sere i sere kako ovaj lose skija, kako je juce bio mnogo bolji... pomislim na trenutak da sam ja lud,, da nisma nesto propustio... Al covek prolazi kroz cilj kao drugi.. I komentator muk. Nije mu par sekundi nista jasno... i onda shvati da zaostatak od sekundu nije nikako veliki i da je dovoljan za drugo mesto. Pa se onda izvinjavao dva minuta sto je debil...

 

Mislim, ovo je samo jedna od desetina gluposti koje svaki vikend izjavljuju. Od svog kretenskog olosa medju komentatorima, samo su ovi retardi sa skijanja gori od onih mucenika sa SK5 i SK6 sto ih ubace kad nemaju koga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...