Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Zna li neko gde konkretno može da se nađe daska koja se okreće? Ili nešto slično, ne mora daska, ne mora drveno, ne mora okruglo. Nas troje deli jedan telefon i bilo bi nam mnogo lakše da možemo da lagano okrećemo neku dasku na kojoj stoji telefon, nego da se mlatimo sa samim telefonom.

 

slika21327568042.jpg

Link to comment

jebem ti kakav blast from the past 

ovo samo ti mozes da znas: sta je starije, vitalner ili oblog maska?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

to je lako, Djovani Paisielo, a ime sonate je "Nel cor piu non mi sento". Betoven je napisao sest varijacija na prelepu pesmu koja, uprkos poreklu u poznom klasicizmu, nosi sa sobom jednu baroknu intimu i u kompoziciji i u imenu - "Zasto mi je srce tako sneno".

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

nas vitalner je nabavljen ne pre juna 1984. i ne posle juna 1987, najverovatnije 1985 ili 1986. godine. emilija je masku promovisala najranije 1987. ispada da je vitalner stariji.

Link to comment

Frenk, la petit - hvala. Mada će moja koleginica da pogleda na buvljaku dasku. Ovo je sjajno (ovako, gledajući na slici), ali je moguće da će cena prevagnuti na stranu drvene skalamerije (ne bi da se samo ja pitam).

Link to comment

Mom drugaru su počeli da crkavaju uređaji po kući, prvo napajanje od računara, onda od štampača, televizora u jednoj sobi, televizora u drugoj sobi.

 

Šta da radi? Da zove EDB? Infostan? Kako da proveri da li ima padove napona?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...