Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Ma jok. Otkud ti to?! To je bila sasvim legalna i transparentna dobrotvorna akcija. :rolleyes:
Pa ima i drugi deo pitanja. šta nije zavera? Jel i Katrina izazvana od strane vlade SAD da pobije koju stotinu crnaca? Ili je još nešto gore u pozadini? A sibirski meteor? šta kaže nauka o zaverama? Nemoguće da je neka kamenčuga samo tako doletela i bubnula baš u Sibir.
Link to comment
Pa ima i drugi deo pitanja. šta nije zavera? Jel i Katrina izazvana od strane vlade SAD da pobije koju stotinu crnaca? Ili je još nešto gore u pozadini? A sibirski meteor? šta kaže nauka o zaverama? Nemoguće da je neka kamenčuga samo tako doletela i bubnula baš u Sibir.
Naukovanje odavno zna da iza svega stoje Alah ti imanet i islamski fundamentalizam i, s blagoslovom hrišćanskog boga, pobediće sotonu i nastupiće bushni raj zemaljski. :rolleyes:
Link to comment

Tako komplikovanu akciju kao što je 9/11 je nemoguće odraditi bez grešaka jer je rađena uživo, ali je ona 100% uspešna pošto je izazvala radikalnu promenu spoljne politike i praktično dala amerikancima odrešene ruke za sve buduće akcije, u cilju prevencije terorizma. Pre svega stvorila je novog moćnog neprijatelja Al Kaidu koja zapravo ne postoji kao organizovana organizacija koja ima sleeper cells u čitavom svetu. Čak su i naziv te grupe izmislili amerikanci, Bin Laden nikada nije koristio termin "Al Kaida". Nastanak termina Al Kaida je opisan u BBC-jevom dokumentarcu "The power of Nightmares"http://www.archive.org/details/ThePowerOfNightmaresSledeći bitan cilj je bio usvajanje Patriot Acta koji je bio napisan pre 11. septembra, a usvojen ekspresno posle više nego sumnjive antraks afere. Možda niste pratili, ali se ispostavilo da je antraks potekao iz jedne američke laboratorije i istraga je naglo obustavljena.Zgrada 7 (zgrada koja je na TV-u pala 22 minuta ranije nego u realnosti) nije mogla da se sruši na onaj način bez upotrebe dodatne energije odnosno eksploziva. NIST još uvek nije objavio zvanični izveštaj za WTC 7. NIST nema ni jedan jedini sačuvani komad zgrade 7 pa se postavlja pitanje na osnovu čega bi ga uopšte mogli sastaviti. I izveštaj o kulama je baziran na proizvoljnom unošenju parametara u kompjuterskoj simulaciji (nikada javno objavljenoj) pošto fizički model spratova u kulama koji su napravili nije popustio ni posle višesatnog požara. Takođe, jedino je NIST imao pristup mnogim fotografijama WTC kompleksa koje nikada nisu objavljene i brojnim dokumentima koje niko drugi nije mogao da dobije na uvid.Kad svemu tome dodamo da letelice koje su udarile u kule i navodno u Pentagon nikada nisu identifikovane (FBI odbio nekoliko FOIA zahteva), da su snimci oko Pentagona zaplenjeni baš kao i pozivi hitnim službama u Vašingtonu u vreme napada (podsećam da su 911 pozivi nastali za vreme napada u Njujorku javno dostupni) postaje očigledno da je zvanična verzija loše napisani scenario.Zvanična verzija kod Pentagona je potpuno rasturena nezavisnim istraživanjima organizacija Pilots for 9/11 truth i Citizen Investigation Team (CIT) koje se pre svega bave analizom događaja oko Pentagona.http://www.pilotsfor911truth.orghttp://www.thepentacon.com/info.htmCIT je otišao najdalje napravivši dokumentarac The Pentacon: Eyewitnesses Speak, Conspiracy Revealed u kojem vrlo detaljno objašnjavaju putanju aviona, i predstavljaju tri kredibilna svedoka.http://www.megavideo.com/?v=EYQHPMS8http://video.google.com/videoplay?docid=-5296595694237574426U sledećem dokumentarcu The Pentagon Flyover - How they pull it off dodatno su objasnili kako je akcija izvedena, koji avioni su učestvovali u akciji i kakva je bila njihova uloga u obmani, a pronašli su i nove svedoke koji potvrđuju njihovu prvobitnu hipotezuhttp://www.megavideo.com/?v=O6G5WHVAhttp://video.google.com/videoplay?docid=-8176286327617173136Posle gledanja njihovih filmova, teško je i dalje verovati u zvaničnu verziju.

Edited by Conspirator
Link to comment
Tako znači. Lepo je saznati nešto novo od osobe koja zna sve o svemu. Nego, što te nema na topiku o izborima da objasniš Tresku da je smrtovnica isto što i izvod iz matične knjige umrlih.
Lepo je videti nekoga voljnog da nauči nešto o makar čemu, pa makar i ne bio sposoban za to. A što se tiče tog trolovanja sa smrtovnicom, pogledaj malo pažljivije edit mog posta koji predhodi tome na koji upućuješ. Odgovorio sam u editu, da ne bih dalje trolovao topic i podučavao nesrećnog Treska koji pojma o čemu priča tamo gde tome nije mesto.
Link to comment

Repostovaću nešto što sam postovao u temi o teorijama zavere na društvu. Ovo su uglavnom delovi iz istraživanja CIT-aSnimak sa sigurnosne kamere, magični avion nema senku, datum na snimku 12. septembar (?!?!), dugačak trag dima koji ni jedan jedini svedok nije videopentagoncctvll1.gifPutanja magičnog aviona sa magičnim teroristima.jpd_traj_dip.jpgRoze linija - poniranje koje je pilot morao da izvede kako bi presekao bandereCrvena isprekidana linija - putanja kojom je avion morao da ide da bi se uklopio u snimak sa sigurnosne kamereSve ovo je irelevantno pošto je snimak dokazana manipulacija, a avion se doleteo sa severne strane pumpe CITGO i nije nikako mogao da izazove fizička oštećenja na banderama.citgowitnesses.jpgHighlight svedočenja policijskih narednika Vilijama Legesija i Čedvika Bruksa - 8 minuta (vredi pogledati, u filmu PentaCon je duža verzija)

Upoznajte taksistu Lojda Englanda, svedoka zvanične verzijehttp://www.thepentacon.com/Topic2.htmOvo je, nećete verovati, njegov taksi kroz koji je prošla bandera koju je "avion" odlomio. Hauba je naravno u savršenom stanju, skoro kao travnjak ispred Pentagona posle napadaDSC_0421.JPG
Link to comment

Dok je još trajala potpuna zabrana svih letova zbog napada na WTC, jedan avion je mirno i legalno napustio USA. Avion sa članovima porodice Bin Ladena, koji je u dugogodišnjim poslovnim i prijateljskim odnosima sa klanom Bushovih. O tim odnosima je detaljno pisao Tjeri Mejsan u knjizi "Velika prevara" koju sam već pomenuo i koja je izdata u Beogradu 2002. Smejao sam se kad sam 2006. otkrio da postoji srpsko izdanje, a ja dovlačio francusko i nemačko i terao prijatelje da čitaju.

Link to comment

Ali pazi ti tu priču. Bin Laden, crna ovca porodice, nekada finansiran od strane CIA i ISI-ja odabrao je da živi u pećini, skriva se i prkosi amerikancima. 1 neuništiv lik koji je mrtav od 2001. ali i dalje uredno šalje home video.Za to vreme njegova brojna familija svih ovih godina sarađuje sa Karlajl grupom. :DNeke latinoameričke sapunice imaju inteligentnije zaplete.... stvarno.

Link to comment

jedna od mojih omiljenih tema. :wub: mali doprinos...4l62bys.jpgko moze da poveruje da ce dva tela iste mase na vrhu pasti na isto mesto, istovremeno, uprkos tome sto jedan ima prepreke na svojoj putanji, taj ce poverovati i da su tornjevi blizanci pali brzinom slobodnog pada zbog udara aviona.o wtc7 da i ne govorimo.

Link to comment

Dame & gospodo, pa ne mozete bash ovoliko da budete (neki od vas, da se ogradim) neobaveshteni a da diskutujete na temu ovako komplikovanu & kompleksnu... S tim u vezi ja cu da batalim WTC - taj deo me ne zanima onoliko koliko me zanima Pentagon i to ne iz razloga koji se obicno (sa sve snimcima i ostalom galanterijom) navode nego zato sto sam nekih 4-5 meseci (znaci pocetkom 2001e) procitao vrlo opsiran & "tehnicki potkovan" clanak na temu renoviranja & rekonstrukcije Pentagona i dalje redom. E, posle sam citao sve sto su konstruktivni i ini (ovde dolazi dug spisak profesionalaca za "kontrolisano demoliranje", paljevine i ostalo) imali da kazu na temu WTCa i, manjim delom, Pentagona... Elem, renoviranje Pentagona je pocelo i wedge W1 je, onako bash zgodno, zavrsen a W2 je trebalo da krene u renoviranje kad se ovaj neveseli avion zabio izmedju tih istih W1 i W2... Bash onako prakticno da se proveri kako je i koliko je dobro izvedeno renoviranje na W1. Ok, mozda je ovo nategnuto al' su cinjenice da je W1 renoviranje zavrseno a W2 bas trebalo da pocne kad je avion 'udario'. Rezultati - solidni - W1 se prakticno vredan investicije - da ne ulazim u detalje (koga zanima citav clanak moze da mi se javi na pm, a ako bude masovno skeniracu i zakaciti negde) - dakle - solidno je prosao - konstruktivno odlicno odradje - da anticipira & bez problema prodje kroz ovakav proces unishtenja... Dakle - convenient location za mesto udara aviona - da su ga gadjali ne bi ga bolje pogodili...Da se malo vratim i na WTC: mali milion brzopoteznih akcija na uklanjanju svakog analize vrednog ostatka WTCa, shoder (iako zgrada prakticno nije imala 'masonry' u sebi - bilo ga je dosta) je bacen u reku a sav metal je brzopotezno recikliran uz poruku "2 firme koje su dobile posao sa reciklazom" da oni zele da omoguce svaku analizu (ASCE, US udruzenje inzenjera je organizovalo jedan tim) al' pod uslovom da ne usporava proces prikupljanja, prevoza & topljenja "starog gvozdja"... I tako dalje.Inace, zgrade su bile projektovane (navodno je cak neki od projektanata to ponovio par nedelja pre 9/11) da izdrze frontalni udar ovakvih (ili samo malo manjih aviona) a problem je, kazu, nastao sa velikom kolicinom goriva koja se u njima nalazila... Tu bi se, mozda, izborili protivpozarni sistemi u nekoj industrijskoj zgradi i/ili kompleksu al' posto je ova imala "normalne" sisteme oni su, jasno, uradili sta su mogli da urade... Znaci - samo da neznatno uspore i tako to... I tako dalje...Posle 2-3 knjige na temu Perl Harbour-a (PH) i svega sto je istome prethodilo, jedna od njih sa predgovorom tipa - "nisam ja doshao da sudim nashim (USofA) tadashnjmi politicarima jer ni danas ne znam sve sto su oni onda znali nego samo da skinem ljagu sa imena 2-3 visoka US Navy oficira koji su ispushili, ispali majmuni ustvari, u toku PH procesa... To su oni sto su prihvatili da urade ono sto su im politicari rekli, za razliku od tipa koji je pre njih komandovao flotom i odjeb@o politicare po cenu prakticnog penzionisanja etc)... Long story... Htedoh da kazem da - gledajuci sta su sve bili spemni da urade (svom) narodu 1941e ne vidim da je daleko od (dobrih) teoreticara zavere razmisljati na temu koliko je i kako 9/11 'iskreiran'... Reference: [1] Clanak o renoviranju Pentagona u "Civil Engineer" (ASCE, USofA) iz decembra 2000e godine[2] Clanak o 9/11 (iz konstruktivno/piromansko/inzenjerskog ugla) u Civil Engineer (IEAust, Australia) iz oktobra 2001e godine[3] Day Of Deceit: The Truth About FDR and Pearl Harbor is a book written by Robert Stinnett. First released in December 1999, the book interprets Freedom of Information Act material as a refutation to the official story that the 1941 attack on Pearl Harbor was a surprise.Ako neko desperatno hoce [1] ili [2] (i jos kojesta iz konstruktivno/piromansko/inzenjerskog ugla) neka se javi. Ne garantujem brz odgovor... cool.gif

Link to comment

Iza jednog od "terorista" nađena je neka vrsta ispovedi na arapskom jeziku koja počinje rečima "U ime alaha i u moje lično ime...". Analitičari su dokazali da taj tekst nikako nije mogao napisati neko kome je arapski maternji jezike, a još manje neko ko je musliman, te da je takva formulacija "U božije i moje lično ime..." karakteristična samo za protestante.A jedan od tih "terorista", koji je navodno pilotirao jednim od otetih Boinga, pohađao je u USA kurs letenja i njegovi instruktori su posvedočili da nije bio sposoban da pilotira ni malom Cesnom, a kamoli Boingom.Ne mogu da procenim valjanost analiza navodnih video poruka Bin Ladena, ali ljudi masovno tvrde da su to očigledni falsifikati.

Link to comment
Iza jednog od "terorista" nađena je neka vrsta ispovedi na arapskom jeziku koja počinje rečima "U ime alaha i u moje lično ime...". Analitičari su dokazali da taj tekst nikako nije mogao napisati neko kome je arapski maternji jezike, a još manje neko ko je musliman, te da je takva formulacija "U božije i moje lično ime..." karakteristična samo za protestante.A jedan od tih "terorista", koji je navodno pilotirao jednim od otetih Boinga, pohađao je u USA kurs letenja i njegovi instruktori su posvedočili da nije bio sposoban da pilotira ni malom Cesnom, a kamoli Boingom.Ne mogu da procenim valjanost analiza navodnih video poruka Bin Ladena, ali ljudi masovno tvrde da su to očigledni falsifikati.
Ipak, fakat je da su kule pale i da je ostala rupa na Pentagonu, zar ne??? :rolleyes:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...