Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve analize testova govorile su da nijedna ekipa iz vrha nema veliku prednost, i to se pokazalo kao tacno..

 

Ja ocekujem sutra haos s obzirom na novi nacin startovanja, bice tu masovnog propadanja, ali i proboja, zavisi kako ko se snadje. Hamilton je i prosle sezone znao da zasere startove, videcemo kolko je navezbao tokom zime..

Link to comment

Nakon dugo godina trebaju mi alternativno legalni izvori za F1 prenose. Naravno, bilo bi lepo da su sa Sky Sportsa + AceStream, ali pošto se budim u 5 ujutru za sutra je situacija daj-šta-daš. Vidim da motorsportstreams na redditu izgleda ima dobru posećenost, ima l' još neko stecište potočara?

Link to comment

Vettel u odlicnoj formi ulazi u sezonu, deluje da moze i do pobede, Kimi za sad ispod nivoa iz prosle sezone. Cinjenica da je Mecka ipak i dalje benchmark i da bi Luis mogao da odleti na startu nista ne znaci jer treba obuzdati tu zver 70ak krugova. Riccovo izletanje je najbolji dokaz da se greske ove sezone nece prastati, a on vazi za jednog od najkonstantnijih i najpouzdanijih vozaca.

 

Cak i Mekovi na kraju i bolji nego sto sam ocekivao, tj Alonso. Ko zna, mozda do kraja sezone budu i u 2 sek od vodecih :D

 

Meni utisak za sad i uzasni nastupi nekolicine vozaca i bice cudo ako neko tokom sezone ne popije otkaz. Gotovo da su nedorasli ovakvom izazovu - Stroll, Palmer, Magnusen (poslednja dvojica zapravo nikada nisu ni pokazali da pripadaju F1, dok Stroll mozda sa iskustvom i kilmetrazom nesto bar pokaze. Za sad mi ne deluje obecavajuce). Vandorne razocarao takodje, ali iz nastupa prosle sezone ima kredita pa se nadam da ce pokazati kvalitet i kontinuitet tokom sezone.

Edited by ducca
Link to comment

Nakon dugo godina trebaju mi alternativno legalni izvori za F1 prenose. Naravno, bilo bi lepo da su sa Sky Sportsa + AceStream, ali pošto se budim u 5 ujutru za sutra je situacija daj-šta-daš. Vidim da motorsportstreams na redditu izgleda ima dobru posećenost, ima l' još neko stecište potočara?

 

Ma na redditu uvek imas dovoljno, bukmarkuj..

Link to comment

@ducca klinčarija baš razočarala, ali bolid pravi muke i iskusnijima pa im treba dati više vremena pre donošenja suda dokle i koliko mogu. Palmer taj benefit nema i za njega prognoziram da neće dočekati kraj sezone. Kimi je danas bio lošiji, ali i onaj njegov rezultat gde je napravio veliku grešku i opet bio unutar sekunde od Mercedesa pokazuje da je Ferrari podigao lestvicu. Da li će to biti dovoljno da se napadne neka pobeda videćemo.

Link to comment

Sve analize testova govorile su da nijedna ekipa iz vrha nema veliku prednost, i to se pokazalo kao tacno..

 

Ja ocekujem sutra haos s obzirom na novi nacin startovanja, bice tu masovnog propadanja, ali i proboja, zavisi kako ko se snadje. Hamilton je i prosle sezone znao da zasere startove, videcemo kolko je navezbao tokom zime..

Promenjen je nacin startovanja? To mi je promaklo.

 

Kako ce izgledati start onda?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...